gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Reanimeren op het Stadhuis

Zaterdag werd er op het Stadhuis volop gereanimeerd.Live Facebook reanimeren op het StadhuisVoor aanvang van de workshop reanimeren

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Ruim 30 raadsleden en drie wethouders werden onderricht in het reanimeren. Robert Vreugdenhil en een aantal van zijn collegae van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid namen de cursisten flink onder handen tijdens de workshop, menig zweetdruppel kwam te voorschijn, maar na ruim anderhalf uur kon de balans opgemaakt worden. Dordt heeft er vanaf vandaag weer een flinke groep mensen bij die weten hoe te handelen als er iemand een hartstilstand krijgt en hiermee is de stad weer een stukje veiliger geworden. Maandag bij TV Dordrecht in het programma "Dit Weekend In Dordt" vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag van deze workshop.

Lees ook

merwedebrugrws2

Camera's handhaving vrachtwagenverbod Merwedebrug dit weekend geplaatst

Rijkswaterstaat plaatst dit weekend camera's voor de handhaving van het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27). Eerst zou dit pas over twee weken gebeuren. De camera's worden pas na het weekend in gebruik genomen. Vanaf dan kunnen vrachtwagenchauffeurs die toch over de brug rijden, een boete verwachten.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.