Dordrecht, Netherlands

Rechtstreex opent derde ophaalpunt in kinderboerderij

Rechtstreex in Dordrecht opent een derde ophaalpunt, midden in de kinderboerderij van Duurzaamheidscentrum Weizigt. Rechtstreex verkoopt lokale producten, zoals groente en fruit.
Carlijn Kruidhof | 1 november 2017 17:09 | Aangepast op 1 november 2017 17:09

Twee weken geleden opende Rechtstreex in Dordrecht, een samenwerking van Rechtstreex en Drechtstadsboer, het eerst ophaalpunt en nu is er al een derde bijgekomen. 

Vanaf nu kunnen Dordtenaren groente, fruit en vlees online bestellen en op elke woensdag ophalen bij de kinderboerderij. 

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...