Dordrecht, Netherlands

Rechtstreex opent derde ophaalpunt in kinderboerderij

Rechtstreex in Dordrecht opent een derde ophaalpunt, midden in de kinderboerderij van Duurzaamheidscentrum Weizigt. Rechtstreex verkoopt lokale producten, zoals groente en fruit.
Carlijn Kruidhof | 1 november 2017 17:09 | Aangepast op 1 november 2017 17:09

Twee weken geleden opende Rechtstreex in Dordrecht, een samenwerking van Rechtstreex en Drechtstadsboer, het eerst ophaalpunt en nu is er al een derde bijgekomen. 

Vanaf nu kunnen Dordtenaren groente, fruit en vlees online bestellen en op elke woensdag ophalen bij de kinderboerderij. 

Lees ook

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...