Dordrecht, Netherlands

Rechtszaak Tilburgse doodrijder uitgesteld

De rechtszaak tegen Faisal D., de man die in oktober vorig jaar ‘meester’ Bert van der Vreeken en zijn vrouw in Tilburg doodreed, is uitgesteld.
Gert van der Steen | 2 oktober 2017 13:07 | Aangepast op 2 oktober 2017 13:07
Kennelijk is het onderzoek nog niet helemaal afgerond. De politie heeft in juni een groot opgezette reconstructie uitgevoerd, waarvan de resultaten nog bekend moeten worden gemaakt. Er is nog geen nieuwe datum vastgesteld voor de voortzetting van het proces.

De verdachte reed door na het ongeval op de Bredaseweg, waarbij Bert en Henriëtte van der Vreeken omkwamen. Via het kenteken van de auto werd hij opgespoord.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...