gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rechtzaak potloodventer uitgesteld

De rechtszaak tegen een 51-jarige man uit Zwijndrecht die terecht staat voor aanranding en potloodventen is uitgesteld tot 8 juni. Hij kwam vandaag niet opdagen in de rechtszaal.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De rechtszaak tegen een 51-jarige man uit Zwijndrecht die terecht staat voor aanranding en potloodventen op de Zwijndrechtse Brug is uitgesteld tot 8 juni. Hij kwam vandaag niet opdagen in de rechtszaal. Dat schrijft RTV Rijnmond..

De man moet voorkomen voor twee gevallen van aanranding en vier gevallen van 'potloodventen'. Hij was vooral actief bij de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

De man heeft in voorarrest al anderhalve maand vastgezeten. Bij een eerdere zitting werd duidelijk dat de slachtoffers bij het bekijken van foto's de verdachte niet herkenden.

Een lok-agente zorgde voor de arrestatie van de 51-jarige verdachte. De man maakte smakkende zoen-geluiden. Die hadden de slachtoffers ook gehoord.

De advocaat van de verdachte zegt dat hij geen contact heeft gehad met de verdachte sinds hij op 7 februari is vrijgelaten. Omdat de officier van justitie een fout had gemaakt met de oproeping aan de verdachte, kon de zaak donderdag niet doorgaan.

Of de zaak op 8 juni behandeld wordt is ook onduidelijk. Tot nu toe heeft de verdachte zijn advocaat niet gemachtigd om namens hem op te treden. In theorie kan de rechtszaak dan gevoerd worden zonder verdachte én zonder verdediging.

Lees ook

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

bananenpolitie

Dordtenaar vast voor faciliteren invoer cocaïne tussen bananen

Een 39-jarige Dordtenaar is woensdag aangehouden op het industrieterrein in Moerdijk. Hij zou het invoeren van cocaïne hebben gefaciliteerd, meldt de politie.

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle

Hennepkwekerij ontmanteld na anonieme melding

Een anonieme melding heeft begin deze maand geleid tot het oprollen van een hennepkwekerij in Hendrik-Ido-Ambacht. De kwekerij werd ontdekt in een woning in de wijk Kruiswiel.

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.