Dordrecht, Netherlands

Reclamezuil A16 mogelijk weg

Een van de grote reclamezuilen langs de A16 bij Dordrecht moet mogelijk alsnog weg. Bij de op- en afrit naar de N3 staan twee reclamezuilen tegenover elkaar langs de weg, maar de exploitant van de één ligt in de clinch met de ander.
Robert van Loon | 11 juli 2018 11:12 | Aangepast op 11 juli 2018 11:12
De exploitant van de zuil die er het langst staat, heeft een rechtszaak aangespannen. Die vindt dat de zuil op het terrein van Trust namelijk te dicht bij de weg staat en daardoor gevaarlijk is voor het verkeer. De oudste zuil staat veel verder weg.


Volgens de rechter was het bedrijf geen partij, maar daar denkt de Raad van State anders over. De zaak is nu terugverwezen aan de rechter.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...