Dordrecht, Netherlands

Record aantal mensen op Kerstmarkt 2018

Met ruim 385000 bezoekers zit de kerstmarkt er weer op. Gerben Baaij, van Dordrecht Marketing, spreekt van een geslaagde editie.
Dennis Koorevaar | 17 december 2018 12:58 | Aangepast op 17 december 2018 12:58
De kerstmarkt werd geopend met de Sing-a-long, met deze keer een extra toevoeging: een karaoke. Wethouders en de burgemeester zongen allerlei kerstliedjes op het plein voor het stadhuis. Volgens Gerben Baaij is de karaoke zeker een blijvertje. "Wat mij betreft maken we er een traditie van. Ik heb net mogen openen met Piet Sleeking en Maarten Burggraaf. En ik moet zeggen, het was een van de hoogte punten van dit weekend."

Bezoekers kwamen weer overal vandaag. Vooral uit eigen land zoals Almere, maar ook uit Duitsland, België, Engeland en Frankrijk.

Bijzonder waren de 6 journalisten uit Japan die Dordrecht bezochten. Die werden door Gerben Baaij zelf rondgeleid.

Vanavond na het nieuws om 18.00 uur ziet u een uitgebreid verslag van de Kerstmarkt 2018.

Lees ook

Dader van Rolex-roof op Marco Boogers vangt bot bij Hoge Raad

De veroordeling van Elton G., die betrokken was bij de Rolex-roof op oud-profvoetballer Marco Booger...

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...