Dordrecht, Netherlands

Record aantal mensen op Kerstmarkt 2018

Met ruim 385000 bezoekers zit de kerstmarkt er weer op. Gerben Baaij, van Dordrecht Marketing, spreekt van een geslaagde editie.
Dennis Koorevaar | 17 december 2018 12:58 | Aangepast op 17 december 2018 12:58
De kerstmarkt werd geopend met de Sing-a-long, met deze keer een extra toevoeging: een karaoke. Wethouders en de burgemeester zongen allerlei kerstliedjes op het plein voor het stadhuis. Volgens Gerben Baaij is de karaoke zeker een blijvertje. "Wat mij betreft maken we er een traditie van. Ik heb net mogen openen met Piet Sleeking en Maarten Burggraaf. En ik moet zeggen, het was een van de hoogte punten van dit weekend."

Bezoekers kwamen weer overal vandaag. Vooral uit eigen land zoals Almere, maar ook uit Duitsland, België, Engeland en Frankrijk.

Bijzonder waren de 6 journalisten uit Japan die Dordrecht bezochten. Die werden door Gerben Baaij zelf rondgeleid.

Vanavond na het nieuws om 18.00 uur ziet u een uitgebreid verslag van de Kerstmarkt 2018.

Lees ook

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...