Dordrecht, Netherlands

Ree in beeld

In het centrum van Natuur- en Vogelwacht is zaterdag 12 maart a.s. de documentaire 'Reeënsprongen in Nederland' te zien.
Wilianne Schakel | 7 maart 2016 12:20 | Aangepast op 7 maart 2016 12:20
In de documentaire is te zien hoe de ree leeft en wordt er gekeken hoe zij met de omgeving en andere dieren omgaan. Eerst is te zien dat ze in een grote groep, een reeënsprong, bij elkaar leven. En wanneer het voorjaar aanbreekt kiezen de paartjes uit de sprong voor hun eigen territorium.

De documentaire is gefilmd op de veluwe, maar de ree is op meedere plekken in Nederland te vinden. Zo ook in en rondom de Biesbosch.


De aanvang vindt om 13:30 uur plaats en de toegang is gratis. Omdat de ruimte in de zaal beperkt is, is het noodzakelijk om je telefonisch aan te melden. Dit kan via telefoonnummer: 078-6213921 (tijdens kantooruren)

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...