gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ree in beeld

In het centrum van Natuur- en Vogelwacht is zaterdag 12 maart a.s. de documentaire 'Reeënsprongen in Nederland' te zien.

Wilianne Schakel |  | Aangepast op
In de documentaire is te zien hoe de ree leeft en wordt er gekeken hoe zij met de omgeving en andere dieren omgaan. Eerst is te zien dat ze in een grote groep, een reeënsprong, bij elkaar leven. En wanneer het voorjaar aanbreekt kiezen de paartjes uit de sprong voor hun eigen territorium.

De documentaire is gefilmd op de veluwe, maar de ree is op meedere plekken in Nederland te vinden. Zo ook in en rondom de Biesbosch.


De aanvang vindt om 13:30 uur plaats en de toegang is gratis. Omdat de ruimte in de zaal beperkt is, is het noodzakelijk om je telefonisch aan te melden. Dit kan via telefoonnummer: 078-6213921 (tijdens kantooruren)

Lees ook

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

FC DordrShirt

Historie van Dordrecht centraal op nieuw uitshirt FC Dordrecht

FC Dordrecht presenteert op de dag van de eerste uitwedstrijd van het seizoen het nieuwe uitshirt. Gehuld in het wit met rode accenten zullen de Schapenkoppen het komend seizoen de wedstrijden buitenshuis gaan spelen. Het shirt is geïnspireerd op de Eerste Vrije Statenvergadering in 1572. Hier speelde Dordrecht een belangrijke rol in het verkrijgen van Nederlandse onafhankelijkheid.

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.