gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ree in beeld

In het centrum van Natuur- en Vogelwacht is zaterdag 12 maart a.s. de documentaire 'Reeënsprongen in Nederland' te zien.

Wilianne Schakel |  | Aangepast op
In de documentaire is te zien hoe de ree leeft en wordt er gekeken hoe zij met de omgeving en andere dieren omgaan. Eerst is te zien dat ze in een grote groep, een reeënsprong, bij elkaar leven. En wanneer het voorjaar aanbreekt kiezen de paartjes uit de sprong voor hun eigen territorium.

De documentaire is gefilmd op de veluwe, maar de ree is op meedere plekken in Nederland te vinden. Zo ook in en rondom de Biesbosch.


De aanvang vindt om 13:30 uur plaats en de toegang is gratis. Omdat de ruimte in de zaal beperkt is, is het noodzakelijk om je telefonisch aan te melden. Dit kan via telefoonnummer: 078-6213921 (tijdens kantooruren)

Lees ook

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

foto groepsverkrachting SLI

Snikkend ontkent verdachte (23) rol in groepsverkrachting: 'Zo ben ik niet opgevoed'

"Ik hoor niet in de gevangenis tussen criminelen, ik hoor in de samenleving", snikt F.B. (23). Hij is één van de zes verdachten van een gruwelijke verkrachtingszaak in Sliedrecht, maar zelf ontkent hij. "Ik zit elke avond in mijn cel te huilen."

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

WhatsApp Image 2026-10-21 at 12.09.26

Jongeren gooien gevulde hondenpoepzakjes van brug op auto’s: ‘Absoluut onaanvaardbaar’

Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”