Dordrecht, Netherlands

Ree in beeld

In het centrum van Natuur- en Vogelwacht is zaterdag 12 maart a.s. de documentaire 'Reeënsprongen in Nederland' te zien.
Wilianne Schakel | 7 maart 2016 12:20 | Aangepast op 7 maart 2016 12:20
In de documentaire is te zien hoe de ree leeft en wordt er gekeken hoe zij met de omgeving en andere dieren omgaan. Eerst is te zien dat ze in een grote groep, een reeënsprong, bij elkaar leven. En wanneer het voorjaar aanbreekt kiezen de paartjes uit de sprong voor hun eigen territorium.

De documentaire is gefilmd op de veluwe, maar de ree is op meedere plekken in Nederland te vinden. Zo ook in en rondom de Biesbosch.


De aanvang vindt om 13:30 uur plaats en de toegang is gratis. Omdat de ruimte in de zaal beperkt is, is het noodzakelijk om je telefonisch aan te melden. Dit kan via telefoonnummer: 078-6213921 (tijdens kantooruren)

Lees ook

50 jaar Winkelcentrum Sterrenburg: 'Een en al nostalgie!'

De oude foto's trokken een hoop aandacht. Veel mensen die even stopten en ze goed bestudeerden. "Ik ...

A16 tussen Dordrecht en Breda scoort hoog in ‘file top 10’

Op slechts vier stukken snelweg in Nederland is de kans op files in de avondspits groter dan de A16 ...

Muntgeld verdwijnt met oude parkeerautomaten uit straatbeeld

Het zorgde vaak voor storingen, de automaten slijten sneller en eigenlijk werd er nog nauwelijks met...

Dordtse uitvindingen centraal tijdens de Maand van de Geschiedenis

Een pubquiz, een stadswandeling of een bijzondere filmvoorstelling. Zomaar een greep uit de activite...

Waarom is Dordts stel doodsbang voor hun eigen zoon? 'Hij wil en zal blijven gebruiken'

"Ik maak je dood" en "ik ga je uit dit huis trappen". Volgens een Dordtse vrouw zijn dit de verwensi...

Nieuw straatnaambord voor Gijs van Bemmelenpad

Op begraafplaats Essenhof is anderhalve week na de onthulling van het pad dat vernoemd is naar polit...