gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Regelrechter gaat snel en goedkoop problemen oplossen

869478e927c1e3c25c0489d4ce0c0e29

Ruzie met de buren of met je baas? Onenigheid met de huurbaas of verschil van inzicht bij een aankoop? Vanaf 15 september kan de regelrechter dit in Dordrecht snel en goedkoop oplossen.

Kelly de Korte |  | Aangepast op
De Rechtbank Rotterdam, waarvan Dordrecht een onderdeel is, gaat na de zomer een proef draaien om zogenaamde civiele zaken aan de regelrechter voor te leggen. De regelrechter onderzoekt of partijen er tijdens een goed gesprek onderling kunnen uitkomen. Lukt dat niet, dan hakt de regelrechter alsnog de knoop door. Strafzaken komen niet in aanmerking.


Voordeel is dat bij de regelrechter het gesprek snel plaatsvindt en het griffierecht nog geen veertig euro bedraagt. De overeenkomst tussen de regelrechter en de Rijdende Rechter op televisie is treffend.