Dordrecht, Netherlands

Rehoboth verplaatst hek

De Rehobothkerk bij de rotonde van de Stevensweg heeft donderdagavond het hek een stukje verplaatst. De stoep is nu weer breder en bruikbaar voor voetgangers.
Peter Tromp | 5 augustus 2016 12:51 | Aangepast op 5 augustus 2016 12:51
De kerkgemeente zag zelf ook in dat het hek voetgangers in de weg stond. Gemeente Dordrecht en kerk hebben nu een stukje grond geruild. Rehoboth wilde eigenlijk een uitrit, maar daarvoor is bij de rotonde geen plek. In plaats daarvan heeft de kerk nu een klein stukje grond naast de kerk gekregen.


Omwonenden hadden geklaagd over het nieuwe hek. De kerk had dat op zijn erfafscheiding geplaatst, waardoor het trottoir gedeeltelijk maar zo’n 30 centimeter breed was. De stoep lag namelijk op grond van de kerk.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...