Dordrecht, Netherlands

René van der Gijp belaagd met hamers

René van der Gijp is maandag 27 april belaagd door een groep mannen in Dordrecht, vertelde hij vrijdag op Radio Veronica. Van der Gijp kwam na een uitzending van Veronica Inside aan bij zijn woning in Dordrecht, toen drie mannen met hamers probeerden zijn autoruiten stuk te slaan.
Jordy Nijenhuis | 2 mei 2020 11:03 | Aangepast op 2 mei 2020 11:03
Tijdens de tv-uitzending van Veronica Inside vrijdag vertelde Van der Gijp over zijn ontmoeting met zijn belagers. “Het gaat nu wel redelijk. Ik kwam thuis en ik zet de auto voor het hek om het hek open te doen en op eens springen er uit het niks drie idioten met zwarte trainingspakken en witte maskers, die beginnen als een idioot op mijn auto in te slaan… Ik ben me de pleuris geschrokken,” aldus Van der Gijp.


Geluk bij een ongeluk: de ruiten van de voetbalfanaat waren stevig genoeg om niet kapot te gaan. “Ze kwamen niet door de ruit heen, dus ik kon achteruit rijden en heb direct mijn zoon gebeld om te zeggen dat hij binnen moest blijven. Daarna kwam de politie al snel.”


Van der Gijp zegt geen idee te hebben waarom hij doelwit is van de drie jongens. “Er kunnen drie redenen zijn, het kan mijn Rolex zijn, de auto zijn en anders kan ik het zelf zijn.”


Eerder dit jaar werd er al bij Van der Gijp ingebroken. Hij vermoedt dat de gasten bij dit incident dezelfde zijn. Volgens Van der Gijp nemen de politie en ook de burgemeester de belaging van de tv-persoonlijkheid heel serieus.

(foto: Veronica Inside)

Lees ook

Burgemeester over onlusten: 'We hebben hier een probleem van nationale omvang'

Zoveel mogelijk wapens moeten de komende tijd van de straat. als het aan burgemeester Leon Anink van...

Extra licht en hek geplaatst bij tijdelijke brug over A27

Rijkswaterstaat heeft aanpassingen aangekondigd aan de tijdelijke brug over de A27 bij Hoogblokland....

Nekwond bij steekpartij op verjaardag: 'Ik wilde hem alleen bang maken'

Wat deze zomer een gezellige verjaardag moest worden, eindigt in Papendrecht in mineur met een steek...

Kamermeerderheid voor behoud van Nationaal Onderwijsmuseum: 'We blijven open'

Nog geen definitieve zekerheid over de toekomst, wél een sprankje hoop voor het Nationaal Onderwijsm...

'Tranen in je ogen!' Mensen in shock na grote brand partycentrum

Na de grote brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk-Rijsoord, is weinig meer over van het ge...

Wéér een moeizame avond voor FC Dordrecht: ‘Er zit zoveel meer in’

FC Dordrecht hield dinsdagavond een schamel puntje over aan het duel bij FC Eindhoven. De ploeg mist...