Dordrecht, Netherlands

René van der Gijp over Veronica inside: "Je kan er wel van uitgaan dat het klaar is"

Voetbalanalist René van der Gijp heeft bij RTL Boulevard uitgehaald naar Wilfred Genee, presentator van het bekritiseerde Veronica Inside. Hij laat weten dat de kans 'zeer aanwezig is' dat hij niet meer in het programma te zien is. "Dit komt nooit meer goed", stelt de Dordtenaar.
Corrado Francke | 24 juni 2020 08:30 | Aangepast op 24 juni 2020 08:30
Van der Gijp laat weten dat de uitzending niet is voorbereid en wist niet dat "Wilfred ons voor het Joegoslavië Tribunaal zou zetten." Volgens de voormalig rechtsbuiten heeft Genee hem en Johan Derksen in de steek gelaten.

"Johan was na tien seconden al weg, en ik na twintig", laat hij weten aan RTL Boulevard. "Ik heb Wilfred via WhatsApp laten weten dat dit absoluut niet kan. Ik ben zo teleurgesteld in dat ventje."

Ook ging Van der Gijp nog in op de rel rondom Derksen, die deze week meermaals werd bekritiseerd. "Zonder Johan geen Veronica Inside", vindt de analist. "Dan is er één uitzending die zo cruciaal is voor Johan en dan ga je ons openlijk afvallen. Hoe slecht kan je zijn?"

Hij weet niet hoe het verder moet. "Een ding is zeker: het programma gaat nooit meer hetzelfde zijn. Ik laat me ook nooit meer een uitspraak door hem ontlokken. Ik schaar me achter de oude baas", wijzend naar Derksen.

Het programma, met name Johan Derksen, ligt onder vuur vanwege vermeende 'racistische uitspraken' door Derksen. Oranje-internationals wilden vervolgens niet meer met het programma in gesprek en ook trokken een aantal adverteerders zich terug.

foto: Veronica Inside

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...