Dordrecht, Netherlands

René van der Gijp wint Gouden Mossel

De Gouden Mossel gaat dit jaar naar Dordtse voetbalanalist René van der Gijp. Elk jaar reikt visrestaurant Kaat Mossel de prijs uit aan een Rotterdammer die iets betekend heeft voor de stad.
Vera Willers | 23 november 2017 11:06 | Aangepast op 23 november 2017 11:06
Van der Gijp, die zelf eerst begon met voetballen bij DFC in Dordrecht, ging in 1975 spelen in de B-jeugd van Feyenoord. Dit was van korte duur, want een jaar later werd hij daar weggestuurd. Op aanraden van Hans Kraay sr. ging de rechtsbuiten naar Sparta. Hierna heeft hij nog bij andere clubs gespeeld en eindigde hij bij het Nederlands Elftal. 

In de media is Van der Gijp ook niet weggebleven. Vanaf 2005 schoof hij zo nu en dan aan bij het praatprogramma Voetbal Inside met Johan Derkssen en in 2008 werd hij een vast gezicht in het nieuwe programma Voetbal International.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...