Kinderen van basisschool Mühring renden door het Merwesteinpark woensdag. Zij zamelden geld in voor Unicef en de Roparun.
Corrado Francke | 18 oktober 2026 20:00
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”
Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.
Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.
In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.
Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.