gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Renovatie Sportpark Krommedijk kan zonder FC Dordrecht"

32e3c7c2dda19c143c73beee1ffd86fe

The Hawks en DFC willen graag dat hun sportterein Sportpark Krommedijk wordt vernieuwd. En daar zijn ook plannen voor. Een heikel punt is wel dat in de renovatie ook een geldbedrag is gereserveerd voor de nieuwbouw van het FC Dordrecht stadion.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
En dat staat, zo bleek vorige week al, op losse schroeven. FC Dordt-directeur Hans de Zeeuw zegt dat de gemeente de indruk heeft gewekt mee te betalen aan de bouw. Als er maar samen gewerkt zou worden met de andere clubs en maatschappelijke organisaties. Maar het college wil niet financieel garant staan.

Nu blijkt dat ook tenminste twee buren van de Schapenkoppen twijfelen over de samenwerking met de club als het gaat om de opknapbeurt van het sportpark. "We zijn toe aan herindeling van het complex", vertelt Henk Nieterau van The Hawks.


"We denken wel degelijk dat het stadion ook aan een onderhoudsbeurt toe is, maar we denken wel dat er veel meer mogelijkheden zijn dan alleen maar het stadion." De club doelt daarmee op de fysieke en financiele ruimte die het stadion zullen innemen. Dat ten koste zou kunnen gaan van de andere gebruikers van het sportpark.


"Als je kijkt naar wat er aan ruimte moet komen voor maatschappelijke organisaties, op welke basis maatschappelijk financieren mogelijk wordt, dan zie je dat we misschien wel een of twee voetbalvelden moeten inleveren."

Volgens de wethouder moet de renovatie van Sportpark Krommedijk gewoon doorgaan. Hij roept de verenigingen op om mee te denken. "We hebben tegen de clubs gezegd: er is een leven voor jullie naast FC Dordrecht. Dus kom vooral zelf met je visie-ontwikkeling", laat wethouder Marco Stam weten.

In Rechtstreeks uit de Raad wordt er uitgebreid aandacht besteed aan de perikelen rondom de Krommedijk. Het programma is donderdag vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht.

7867e7707cb8770aeac7f7a0b9941bf0

Lees ook

verhuizing bibliotheek AanZet oude vestiging

Massale hulp bij biebverhuizing: duizenden boeken extra geleend

Leden van bibliotheek AanZet helpen massaal mee met het verhuizen van boeken naar de nieuwe locatie van de vestiging in het centrum van Dordrecht. De huidige locatie aan de Groenmarkt wordt deze weken geleidelijk ingeruild voor het Dordthuis. Dordtenaren helpen bij die verhuizing door duizenden boeken extra te lenen.

foto website

Vroeg uit bed voor plaatsing bruggebouw Papendrechtsebrug: ‘Probeer alles te volgen’

Het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug is dinsdagochtend door Rijkswaterstaat op de definitieve plek geplaatst. In de bestaande brugkelder is onvoldoende ruimte voor alle nieuwe installaties en op deze manier is er een soort uitbouw gecreëerd. De operatie levert veel bekijks op langs de kant. "Heel leuk om te zien!"

dierenziekenhuis foto Rijnmond

Betere zorg voor huisdieren: van poeptransplantatie tot dieet voor te dik stinkdier

Dankzij betere medische zorg worden huisdieren steeds ouder en blijven ze langer gezond. Van geavanceerde apparatuur tot complexe operaties: de ontwikkelingen gaan razendsnel. Dierenarts Yoeri Muusz van Dierenziekenhuis Drechtstreek ziet de mogelijkheden groeien.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."