Dordrecht, Netherlands

Renovatie zwembad De Dubbel afgerond

Zwembad De Dubbel aan de Gravensingel wordt al sinds augustus flink gerenoveerd. Die renovatie is, geheel volgens plan, nu afgerond, met als resultaat een fris uiterlijk en vernieuwde faciliteiten voor het Dubbeldamse zwembad.
Vivian Rutte | 11 mei 2021 14:23 | Aangepast op 11 mei 2021 14:23
Als het buitenbad schoon is en de maatregelen het toestaan, kan er komende zomer dus weer geplonsd worden in het vernieuwde bad. Zo zijn er nieuwe tegels, nieuwe kleedruimtes en nieuwe douches, heeft de buitengevel een natuurlijke houten façade gekregen, en is er een nieuw kleurrijk peuterbadje geplaatst.

Het oorspronkelijke gebouw stamt uit 1970, vertelt architect Ruud Hoogstad. “Vanaf toen is het zwembad in gebruik geweest, dus het was nu de hoogste tijd om te renoveren.” Die renovatie heeft zo’n €3,2 miljoen gekost. Dit flinke bedrag was in september 2020 voor de gemeente aanleiding om het zwembad zelf te gaan beheren. Dat is een vergelijkbare situatie als bij het Wantijbad. De raad was destijds niet te spreken over de communicatie rondom dit besluit, maar wethouder Stam kon ondanks deze kritiek aanblijven.

Met de grondige renovatie zal zwembad De Dubbel als het goed is weer zo’n 15 jaar vooruit kunnen.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...