Gisteren was TV Dordrecht bij Live at Wantij, de sfeerreportage staat nu online! Geniet van de optredens en interviews. Maandag is er een nieuwe sfeerreportage van Wantijpop bij TV Dordrecht
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Een 21-jarige motorrijder heeft het afgelopen weekend erg bont gemaakt in Dordrecht. Hij reed gevaarlijk en hard door de wijk Sterrenburg en gooide de ruiten bij een buurtbewoner in die hem aansprak op zijn rijgedrag. Daarna sloeg hij op de vlucht voor de politie.
Zwemmen om geld op te halen voor kankeronderzoek. Zeven keer eerder was dat mogelijk in Dordrecht tijdens Swim to Fight Cancer (voorheen City Swim), maar de achtste editie komt dit jaar niet van de grond. “Ik trek het me als voorzitter het meest aan”, vertelt Erik van Heijningen.
Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.
De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.
Een ruime meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht wil een besluit over de huisvesting van statushouders overlaten aan het nieuwe college. Het huidig gemeentebestuur stelt voor om mensen met een verblijfsvergunning tijdelijk te huisvesten in de voormalige asielopvang aan de Seringenstraat. Volgens de raad is het politiek zuiver om daarmee te wachten tot het nieuwe bestuur is aangetreden.
De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.