gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Reptilehouse sluit gedwongen haar deuren.

f37f36c3feb52c88fd011def7183dd54

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid moet gedwongen door de gezondheidsproblemen van de eigenaar de deuren sluiten.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Annemiek Roestenberg moet zelf vanwege gezondheidsproblemen stoppen met het Reptilehouse, zette de zaak in de verkoop, maar vond de afgelopen maanden niemand die de zaak wilde overnemen.

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid was een van de weinige reptiel-speciaalzaken in Nederland. Annemiek neemt na 11 jaar met pijn in haar hart afscheid van de zaak: "het is mijn kindje, Reptilehouse is Annemieken Annemiek is Reptilehouse."

Alle dieren blijven tot na de zomer in de verkoop en niet verkochte dieren gaan op 23 september mee naar de reptielenbeurs in Houten. Daarna begint Annemiek met familie en vrienden een bezorgservice voor 2 tot 3 dagen in de week. Geïnteresseerden die een reptiel willen aanschaffen krijgen deze dan thuis bezorgd.

Lees ook

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.