gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Reptilehouse sluit gedwongen haar deuren.

f37f36c3feb52c88fd011def7183dd54

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid moet gedwongen door de gezondheidsproblemen van de eigenaar de deuren sluiten.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Annemiek Roestenberg moet zelf vanwege gezondheidsproblemen stoppen met het Reptilehouse, zette de zaak in de verkoop, maar vond de afgelopen maanden niemand die de zaak wilde overnemen.

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid was een van de weinige reptiel-speciaalzaken in Nederland. Annemiek neemt na 11 jaar met pijn in haar hart afscheid van de zaak: "het is mijn kindje, Reptilehouse is Annemieken Annemiek is Reptilehouse."

Alle dieren blijven tot na de zomer in de verkoop en niet verkochte dieren gaan op 23 september mee naar de reptielenbeurs in Houten. Daarna begint Annemiek met familie en vrienden een bezorgservice voor 2 tot 3 dagen in de week. Geïnteresseerden die een reptiel willen aanschaffen krijgen deze dan thuis bezorgd.

Lees ook

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.