gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Reptilehouse sluit gedwongen haar deuren.

f37f36c3feb52c88fd011def7183dd54

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid moet gedwongen door de gezondheidsproblemen van de eigenaar de deuren sluiten.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Annemiek Roestenberg moet zelf vanwege gezondheidsproblemen stoppen met het Reptilehouse, zette de zaak in de verkoop, maar vond de afgelopen maanden niemand die de zaak wilde overnemen.

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid was een van de weinige reptiel-speciaalzaken in Nederland. Annemiek neemt na 11 jaar met pijn in haar hart afscheid van de zaak: "het is mijn kindje, Reptilehouse is Annemieken Annemiek is Reptilehouse."

Alle dieren blijven tot na de zomer in de verkoop en niet verkochte dieren gaan op 23 september mee naar de reptielenbeurs in Houten. Daarna begint Annemiek met familie en vrienden een bezorgservice voor 2 tot 3 dagen in de week. Geïnteresseerden die een reptiel willen aanschaffen krijgen deze dan thuis bezorgd.

Lees ook

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”