gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Reptilehouse sluit gedwongen haar deuren.

f37f36c3feb52c88fd011def7183dd54

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid moet gedwongen door de gezondheidsproblemen van de eigenaar de deuren sluiten.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eigenaar Annemiek Roestenberg moet zelf vanwege gezondheidsproblemen stoppen met het Reptilehouse, zette de zaak in de verkoop, maar vond de afgelopen maanden niemand die de zaak wilde overnemen.

Het Reptilehouse aan de Dubbeldamseweg Zuid was een van de weinige reptiel-speciaalzaken in Nederland. Annemiek neemt na 11 jaar met pijn in haar hart afscheid van de zaak: "het is mijn kindje, Reptilehouse is Annemieken Annemiek is Reptilehouse."

Alle dieren blijven tot na de zomer in de verkoop en niet verkochte dieren gaan op 23 september mee naar de reptielenbeurs in Houten. Daarna begint Annemiek met familie en vrienden een bezorgservice voor 2 tot 3 dagen in de week. Geïnteresseerden die een reptiel willen aanschaffen krijgen deze dan thuis bezorgd.

Lees ook

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

elcobrinkman

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman (78) overleden

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.