gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Respijtprijs voor ontzorgen

De gemeente Dordrecht zoekt ideeën voor ontspanningsmogelijkheden voor mantelzorgers. De vijf beste inzendingen krijgen een prijs.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De zogenoemde respijtzorg moet voorkomen dat mantelzorgers overbelast raken. De zorg wordt dan tijdelijk door iemand anders overgenomen. Respijtzorg kan dag- of logeeropvang zijn, het kan incidenteel zijn of structureel, met spoed of gepland, het kan worden gedaan door een vrijwilliger, beroepskracht of familie. Respijtzorg moet aansluiten bij de behoeften van de mantelzorger én degene voor wie gezorgd wordt.

Wie ideeën heeft kan die doorgeven aan de gemeente via e-mail en Argus. De inzender van het beste idee krijgt 1500 euro, de eennabeste 1250 en de volgende drie 1000. Ook is er geld beschikbaar om het plan daadwerkelijk te realiseren.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.20.37.jpeg

Gemeente Sliedrecht zet deur open voor Oranje-nachten, horeca wacht af

De gemeente Sliedrecht geeft horecagelegenheden de mogelijkheid om hun zaak langer open te houden tijdens wedstrijden van het Nederlands elftal op het WK in Amerika, Canada en Mexico. Oranje speelt onder meer tegen Tunesië pas om 01.00 uur 's nachts, waardoor de wedstrijd pas ver na de normale sluitingstijd is afgelopen. Toch staat nog niet iedere uitbater te springen om langer open te blijven.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

archieffotopolitie.png

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

soeteman foto.png

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

fatbike1.png

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.

auto in sloot Rid.jpg

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.