gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Respijtprijs voor ontzorgen

De gemeente Dordrecht zoekt ideeën voor ontspanningsmogelijkheden voor mantelzorgers. De vijf beste inzendingen krijgen een prijs.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De zogenoemde respijtzorg moet voorkomen dat mantelzorgers overbelast raken. De zorg wordt dan tijdelijk door iemand anders overgenomen. Respijtzorg kan dag- of logeeropvang zijn, het kan incidenteel zijn of structureel, met spoed of gepland, het kan worden gedaan door een vrijwilliger, beroepskracht of familie. Respijtzorg moet aansluiten bij de behoeften van de mantelzorger én degene voor wie gezorgd wordt.

Wie ideeën heeft kan die doorgeven aan de gemeente via e-mail en Argus. De inzender van het beste idee krijgt 1500 euro, de eennabeste 1250 en de volgende drie 1000. Ook is er geld beschikbaar om het plan daadwerkelijk te realiseren.

Lees ook

boudewijndegroot

Zondag op TV Dordrecht: concert Boudewijn de Groot Project

Augustus is Big Rivers maand bij RTV Dordrecht, met iedere week een ander concert van de zeer geslaagde 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. Deze zondag het Boudewijn de Groot Project met de Dordtse zanger Peter de Jong.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

politieinstagrammolenlanden

Rijbewijs afgepakt na drugstest, dan zien agenten de man weer rijden

Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.