gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Restaurant bakt brood in plaats van pizza

10cbd269f94d94648e504285ef6305ee

Hoewel restaurants allemaal gesloten zijn, wordt de oven in Osteria Luca aan het Scheffersplein toch opgestookt. Alleen niet voor de gebruikelijke gerechten, maar voor brood.  "We maken van ons pizzadeeg altijd al brood voor de lunch. Nu is het zonde om weg te gooien", laat eigenaar Dennis van Buuren weten.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Hoewel restaurants allemaal gesloten zijn, wordt de oven in Osteria Luca aan het Scheffersplein toch opgestookt. Alleen niet voor de gebruikelijke gerechten, maar voor brood. "We maken van ons pizzadeeg altijd al brood voor de lunch. Nu is het zonde om weg te gooien", laat eigenaar Dennis van Buuren weten.

Van Buuren kwam op het idee samen met zijn chefkok. "We zagen de rijen in de supermarkt. Mensen gaan daar 100 procent misgrijpen". Daarom wordt het pizzadeeg nu omgekneed tot zo'n 100 broodjes. Mensen mogen die komen ophalen bij de winkel, tegen elk willekeurig bedrag.

Van nature is Van Buuren geen type om bij de pakken neer te gaan zitten, maar hij is wel realistisch. "Ik heb wel uitstel van belastinbetaling aangevraagd en werktijdverkorting. We houden goed contact met Dordrecht Onderneemt en de gemeente. Het is niet zo dat ik een grote buffer achter de hand heb".

Toch probeert hij vooral positief te blijven en gaat daarom de hele week nog door met het bakken van broodjes. Osteria Luca is te vinden via thuisbezorgd.nl. Brood ophalen kan ook bij de winkel op het Scheffersplein. &t=63s

Lees ook

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.

ambulance

Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.