gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Restaurant Copenhagen doet mee met Kitchen Impossible

Copenhagen werd door het televisieprogramma Kitchen Impossible, dat jongeren met een verstandelijke of lichamelijke beperking aan een baan in de horeca, telefonisch benaderd. Het restaurant twijfelde geen seconde: "We hebben gelijk 'ja' gezegd. We willen graag iemand een kans bieden."

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
De Dordtse Mitchell loopt nu al een paar weken stage bij het restaurant, nadat hij training heeft gehad van topchef Robert Kranenborg. Elke woensdagavond helpt hij met de voorbereidingen voor het diner en dat doet hij erg goed, zegt sous chef en begeleider Mitchell Fok: "Ik ben verrast over hoe snel hij dingen oppakt. In het begin was het wat lastiger en moest ik wat meer tijd nemen om alles goed voor te doen, maar dat is nu al niet meer zo. Hij pakt nu rustig zelf een prei uit de koeling en begint met de juiste techniek te snijden."


Mitchell liep voor het programma vier weken stage bij Copenhagen, maar het restaurant heeft zelf besloten om er nog vier weken aan te plakken. De eerste aflevering van seizoen twee van Kitchen Impossible is woensdagavond te zien. 

Lees ook

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.