gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Restaurant Copenhagen doet mee met Kitchen Impossible

Copenhagen werd door het televisieprogramma Kitchen Impossible, dat jongeren met een verstandelijke of lichamelijke beperking aan een baan in de horeca, telefonisch benaderd. Het restaurant twijfelde geen seconde: "We hebben gelijk 'ja' gezegd. We willen graag iemand een kans bieden."

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
De Dordtse Mitchell loopt nu al een paar weken stage bij het restaurant, nadat hij training heeft gehad van topchef Robert Kranenborg. Elke woensdagavond helpt hij met de voorbereidingen voor het diner en dat doet hij erg goed, zegt sous chef en begeleider Mitchell Fok: "Ik ben verrast over hoe snel hij dingen oppakt. In het begin was het wat lastiger en moest ik wat meer tijd nemen om alles goed voor te doen, maar dat is nu al niet meer zo. Hij pakt nu rustig zelf een prei uit de koeling en begint met de juiste techniek te snijden."


Mitchell liep voor het programma vier weken stage bij Copenhagen, maar het restaurant heeft zelf besloten om er nog vier weken aan te plakken. De eerste aflevering van seizoen twee van Kitchen Impossible is woensdagavond te zien. 

Lees ook

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.