gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Restaurant Copenhagen doet mee met Kitchen Impossible

Copenhagen werd door het televisieprogramma Kitchen Impossible, dat jongeren met een verstandelijke of lichamelijke beperking aan een baan in de horeca, telefonisch benaderd. Het restaurant twijfelde geen seconde: "We hebben gelijk 'ja' gezegd. We willen graag iemand een kans bieden."

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
De Dordtse Mitchell loopt nu al een paar weken stage bij het restaurant, nadat hij training heeft gehad van topchef Robert Kranenborg. Elke woensdagavond helpt hij met de voorbereidingen voor het diner en dat doet hij erg goed, zegt sous chef en begeleider Mitchell Fok: "Ik ben verrast over hoe snel hij dingen oppakt. In het begin was het wat lastiger en moest ik wat meer tijd nemen om alles goed voor te doen, maar dat is nu al niet meer zo. Hij pakt nu rustig zelf een prei uit de koeling en begint met de juiste techniek te snijden."


Mitchell liep voor het programma vier weken stage bij Copenhagen, maar het restaurant heeft zelf besloten om er nog vier weken aan te plakken. De eerste aflevering van seizoen twee van Kitchen Impossible is woensdagavond te zien. 

Lees ook

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.