gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Restaurant Copenhagen doet mee met Kitchen Impossible

Copenhagen werd door het televisieprogramma Kitchen Impossible, dat jongeren met een verstandelijke of lichamelijke beperking aan een baan in de horeca, telefonisch benaderd. Het restaurant twijfelde geen seconde: "We hebben gelijk 'ja' gezegd. We willen graag iemand een kans bieden."

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
De Dordtse Mitchell loopt nu al een paar weken stage bij het restaurant, nadat hij training heeft gehad van topchef Robert Kranenborg. Elke woensdagavond helpt hij met de voorbereidingen voor het diner en dat doet hij erg goed, zegt sous chef en begeleider Mitchell Fok: "Ik ben verrast over hoe snel hij dingen oppakt. In het begin was het wat lastiger en moest ik wat meer tijd nemen om alles goed voor te doen, maar dat is nu al niet meer zo. Hij pakt nu rustig zelf een prei uit de koeling en begint met de juiste techniek te snijden."


Mitchell liep voor het programma vier weken stage bij Copenhagen, maar het restaurant heeft zelf besloten om er nog vier weken aan te plakken. De eerste aflevering van seizoen twee van Kitchen Impossible is woensdagavond te zien. 

Lees ook

fotoa16n3verhaal.jpg

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

IMG-20260527-WA0038.jpg

Jonge drenkeling (18) gevonden in zwemplas, later in ziekenhuis overleden

De 18-jarige jongen die woensdag bewusteloos werd gevonden in de Dordtse zwemplas De Merwelanden, is in het ziekenhuis overleden. Dat meldt de politie. Het slachtoffer werd ter plekke gereanimeerd en is daarna met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

OPMA20260527 Moskee te klein.jpg

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

fatbike1.png

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

politie prorail station sliedrecht.jpg

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.