Dordrecht, Netherlands

Restaurant de Grote Griek failliet

De Grote Griek, het restaurant aan de Voorstraat, is dinsdag 29 augustus door de rechtbank in Rotterdam failliet verklaard.
Jasmin Zahirovic | 30 augustus 2017 13:19 | Aangepast op 30 augustus 2017 13:19
Het Griekse restaurant bevond zich vroeger aan de Spuiboulevard, maar moest in 2008 gedwongen verhuizen om ruimte te maken voor de MediaMarkt. Het restaurant was toentertijd in handen van Theocharis Pertsinidis, de bekende Dordtse horecaondernemer, die ook de Kleine Griek bezat.

De Grote Griek moet nu de deuren sluiten. Jesse van Meerkerk, van De Koning Advocaten, is door de rechtbank als curator aangewezen.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...