gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Reynvaan waarnemend burgemeester Giessenlanden

Wethouder Rinette Reynvaan wordt per 7 mei tijdelijk de nieuwe burgemeester van de gemeente Giessenlanden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Zij gaat daar een vervanger vervangen. De huidige burgemeester, Ten Kate, vervangt inmiddels al vijf jaar de zieke Els Boot. Hij wil nu terug naar zijn geboorte streek en verhuist naar Ommen.

Rinette Reynvaan-Jansen is 65 jaar en heeft een lange staat van dienst achter de rug in Dordrecht. Ze was lang buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand en vice-voorzitter van de Sportraad. Vanaf 2010 vertegenwoordigde zij de partij Beter voor Dordt als wethouder voor o.a. wonen en sport.

Een definitieve benoeming in Giessenlanden volgt pas na de gemeentelijke herindeling van Giessenlanden en Molenwaard op 1 januari 2019. Alle fractievoorzitters in de gemeenteraad hebben met haar benoeming ingestemd.

Lees ook

xiefei__123-marry-2507289

Trouwen wordt steeds duurder, kijk hier wat het in onze streek kost

Voor velen is het een dag om over te dromen. De trouwdag. De kosten van een bruiloft houden je daartegen wellicht ’s nachts wél wakker. Deze verschillen per gemeente, en niet zo een beetje ook. Zo kan je, doordeweeks, in sommige gemeenten voor een paar honderd euro al het ja-woord geven en in anderen zit je boven de 1000 euro. Gelukkig lopen de kosten in onze streek niet zo hoog op.

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

foto de brug 3 juli

Met lampen, slagbomen en een miniatuurbrugklep wordt hier de nieuwe bediening van de Papendrechtsebrug al getest

De technische installatie van de Papendrechtsebrug wordt in een bedrijfspand in Alblasserdam al volop getest. Op deze manier kunnen eventuele storingen en andere problemen van tevoren al worden opgelost, om zo de kans op problemen in de praktijk te verkleinen.

prorailstreekomroep

Nog altijd geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam kan nog altijd niet worden opgestart na de stroomstoring van vorige week. Voor het weekend gaf ProRail de prognose dat treinen vanaf deze maandagochtend weer zouden kunnen rijden, maar door verschillende tegenvallers is dat bijgesteld naar dinsdagochtend 05.00 uur.

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.