gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rien van Halen stopt ermee

Voor organisatiebureau Van Halen is na bijna 30 jaar het doek gevallen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De malaise na de crisis duurt te lang, ondanks de berichten over de opleving van de economie. Er zijn minder evenementen en bedrijven geven bijna geen feesten meer. Het faillissement werd door Van Halen zelf aangevraagd. Het raakt ook het bedrijf van zijn zoon Ron, Van Halen Events, dat ook onder de BV valt. Van Halen heeft vijf werknemers. Hun lot hangt af van de mogelijkheden voor een doorstart. Die mogelijkheden worden volgens curator Jeroen Sorbi, zoals altijd, onderzocht. Van Halen zelf zal met zijn 74 jaar in ieder geval niet meer bij een doorstart betrokken zijn. Hij was niet voor commentaar bereikbaar.

Lees ook

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.