gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksrecherche bevestigt relatieproblemen oorzaak van familiedrama

6ee68edf8c994fb4f3aba001d96cc3b8

De politieman die begin september op de Heimerstein zijn gezin doodschoot, is alleen verantwoordelijk voor de schietpartij. Dit deed hij vanwege relationele problemen, blijkt uit onderzoek van de Rijksrecherche.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De 35-jarige vader gebruikte zijn dienstwapen om zijn gezin om te brengen. Op maandagavond 9 september schoot hij daarmee zijn twee dochters en zichzelf dood. De moeder werd ook geraakt en overleed later aan haar verwondingen.

Uit het, dinsdag naar buiten gebrachte, onderzoek blijkt de man ongeveer een uur na werktijd terug is gegaan naar het politiebureau om zijn wapen op te halen. Bij thuiskomst was zijn oudste dochter van 12 niet thuis. Hij belde haar rond 18:15 uur op dat ze naar huis moest komen.

Vlak na haar aankomst schoot de man eerst zijn gezin en daarna zichzelf dood. Om 18:25 uur kreeg de politie de melding over het familiedrama binnen. Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat het hele gezin is overleden aan schietverwondingen.


De man werkte als agent bij de Eenheid Rotterdam, hij werd onder ander ingezet in het flexteam in Dordrecht.

Lees ook

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

foto website buurtcentrum zwi

Rechtbank: neergestoken jongen in buurtcentrum trok even eerder een vuurwapen

De jongen die in 2025 werd neergestoken in een buurtcentrum in Zwijndrecht, trok even daarvoor zelf een vuurwapen. De verdachte handelde volgens de rechtbank uit zelfverdediging, ook wel noodweer.

baanhoekbruggoed

Baanhoekbrug maanden dicht: hoge hekken en 24/7 beveiligers op komst

De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.