gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksrecherche bevestigt relatieproblemen oorzaak van familiedrama

6ee68edf8c994fb4f3aba001d96cc3b8.jpg

De politieman die begin september op de Heimerstein zijn gezin doodschoot, is alleen verantwoordelijk voor de schietpartij. Dit deed hij vanwege relationele problemen, blijkt uit onderzoek van de Rijksrecherche.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De 35-jarige vader gebruikte zijn dienstwapen om zijn gezin om te brengen. Op maandagavond 9 september schoot hij daarmee zijn twee dochters en zichzelf dood. De moeder werd ook geraakt en overleed later aan haar verwondingen.

Uit het, dinsdag naar buiten gebrachte, onderzoek blijkt de man ongeveer een uur na werktijd terug is gegaan naar het politiebureau om zijn wapen op te halen. Bij thuiskomst was zijn oudste dochter van 12 niet thuis. Hij belde haar rond 18:15 uur op dat ze naar huis moest komen.

Vlak na haar aankomst schoot de man eerst zijn gezin en daarna zichzelf dood. Om 18:25 uur kreeg de politie de melding over het familiedrama binnen. Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat het hele gezin is overleden aan schietverwondingen.


De man werkte als agent bij de Eenheid Rotterdam, hij werd onder ander ingezet in het flexteam in Dordrecht.

Lees ook

mercon loods.png

Vernieling, brand en geluidsoverlast: roep om oplossing verpauperde loods

Een skyline van molens, traditioneel polderlandschap en de rivier de Noord. Dat is de sfeervolle achtertuin van bewoners aan de West Kinderdijk in Alblasserdam. Het uitzicht aan de voorzijde van de huizen biedt een heel andere aanblik: de verpauperde Mercon-loods. Ondanks beloftes van sloop en nieuwbouw, gebeurt er vrijwel niets. PvdA-raadslid Haci Erdogan wil een oplossing: "Dit is een gevaar voor het dorp."

archieffotopolitie.png

Mogelijke nepagenten opgepakt in Hardinxveld-Giessendam

De politie heeft maandagavond twee mensen opgepakt die betrokken zouden zijn geweest bij een diefstal uit een huis van een oudere vrouw in Hardinxveld-Giessendam. Volgens de politie gaat het om mogelijke nepagenten.

raaddordrecht.JPG

Bijna niets staat een stadsbestuur met deze vijf partijen nog in de weg

Er moet heel wat gebeuren, willen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA niet samen het Dordtse stadsbestuur gaan vormen. Volgens informateur Floor Vermeulen is er 'ruim voldoende onderling vertrouwen' tussen deze vijf partijen om de onderhandelingen te starten.

planet_fox-ball-8048205.jpg

Dordrecht doet mee aan landelijke pilot met sport- en kledingtegoed

De gemeente Dordrecht start met een regeling om jongvolwassenen financieel te ondersteunen om te kunnen blijven sporten. Wie aan bepaalde voorwaarden voldoet krijgt 300 euro sporttegoed per jaar, waarvan 50 euro aan sportkleding kan worden besteed. Zo wil de gemeente de financiële drempel verlagen en sport toegankelijk houden.

pexelsiphonetaxi.png

Berooide taxichauffeur Noa maakt in dronken bui een filmpje: 'Ik ga je schieten'

Noa (42) en zijn ex uit Ridderkerk zijn verwikkeld in een vechtscheiding. Zij pest hem met procedures. Hij maakt een filmpje waarin hij haar met de dood bedreigd. Bij de rechter zegt hij dat het woord 'schieten' heel anders was bedoeld.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 15.45.35 (1).jpeg

Volleybalsters Sliedrecht winnen Nederlandse beker

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer de Nationale beker gewonnen. Zij waren in de bekerfinale van afgelopen weekend in vijf sets te sterk voor tegenstander Apollo 8 uit Borne, meldt de NOS.