Dordrecht, Netherlands

Rijksrecherche bevestigt relatieproblemen oorzaak van familiedrama

De politieman die begin september op de Heimerstein zijn gezin doodschoot, is alleen verantwoordelijk voor de schietpartij. Dit deed hij vanwege relationele problemen, blijkt uit onderzoek van de Rijksrecherche.
Petra Scheurwater | 8 oktober 2019 10:37 | Aangepast op 8 oktober 2019 10:37
De 35-jarige vader gebruikte zijn dienstwapen om zijn gezin om te brengen. Op maandagavond 9 september schoot hij daarmee zijn twee dochters en zichzelf dood. De moeder werd ook geraakt en overleed later aan haar verwondingen.

Uit het, dinsdag naar buiten gebrachte, onderzoek blijkt de man ongeveer een uur na werktijd terug is gegaan naar het politiebureau om zijn wapen op te halen. Bij thuiskomst was zijn oudste dochter van 12 niet thuis. Hij belde haar rond 18:15 uur op dat ze naar huis moest komen.

Vlak na haar aankomst schoot de man eerst zijn gezin en daarna zichzelf dood. Om 18:25 uur kreeg de politie de melding over het familiedrama binnen. Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat het hele gezin is overleden aan schietverwondingen.


De man werkte als agent bij de Eenheid Rotterdam, hij werd onder ander ingezet in het flexteam in Dordrecht.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Buurman schiet te hulp bij beginnende woningbrand

Bij een huis in Ridderkerk heeft maandagmiddag korte tijd brand gewoed. De bewoners waren op dat mom...

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...