gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksrecherche bevestigt relatieproblemen oorzaak van familiedrama

6ee68edf8c994fb4f3aba001d96cc3b8.jpg

De politieman die begin september op de Heimerstein zijn gezin doodschoot, is alleen verantwoordelijk voor de schietpartij. Dit deed hij vanwege relationele problemen, blijkt uit onderzoek van de Rijksrecherche.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De 35-jarige vader gebruikte zijn dienstwapen om zijn gezin om te brengen. Op maandagavond 9 september schoot hij daarmee zijn twee dochters en zichzelf dood. De moeder werd ook geraakt en overleed later aan haar verwondingen.

Uit het, dinsdag naar buiten gebrachte, onderzoek blijkt de man ongeveer een uur na werktijd terug is gegaan naar het politiebureau om zijn wapen op te halen. Bij thuiskomst was zijn oudste dochter van 12 niet thuis. Hij belde haar rond 18:15 uur op dat ze naar huis moest komen.

Vlak na haar aankomst schoot de man eerst zijn gezin en daarna zichzelf dood. Om 18:25 uur kreeg de politie de melding over het familiedrama binnen. Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat het hele gezin is overleden aan schietverwondingen.


De man werkte als agent bij de Eenheid Rotterdam, hij werd onder ander ingezet in het flexteam in Dordrecht.

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.