gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksstraatweg deels dicht dit weekend

4a62b50b8e35b96644f4a82f1f1437e4.jpg

Automobilisten opgelet, de Rijksstraatweg is dit weekend dicht. Door werkzaamheden is het gedeelte tussen tankstation Haan Postiljon en de N217/N3 in beide richtingen afgesloten. Verkeer wordt omgeleid via de A16.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De afsluiting loopt van vrijdagavond 20:00 uur tot en met maandag 05:00 uur. Er wordt nieuw asfalt gestort voor de nieuwe afrit 20 's-Gravendeel en er worden bewegwijzeringsportalen geïnstalleerd. Het is de eerste van tien weekendafsluitingen tot en met september.

Na de werkzaamheden zal de verkeerssituatie elke keer compleet gewijzigd zijn. Vooral werknemers van bedrijventerrein Dordtse Kil 1, 2 en 3 gaan daar last van hebben in de ochtend- en avondspits.

Rijkswaterstaat adviseert hen om zich goed te laten informeren en de komende maanden zoveel mogelijk buiten de spits te reizen of op een ander manier dan de auto. Weggebruikers moeten goed opletten komende maanden bij de Rijksstraatweg en de op- en afritten van de A16 op de N3.

Rijkswaterstaat doet er samen met aannemer Boskalis en de gemeente Dordrecht alles aan om de hinder te beperken. In korte tijd wordt zoveel mogelijk werk tegelijkertijd uitgevoerd in de weekenden en de vakantieperiodes. Rijkswaterstaat: “We monitoren de drukte om waar nodig extra maatregelen te nemen. Dat neemt echter niet weg dat hinder onvermijdelijk is.”

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.