gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksstraatweg deels dicht dit weekend

4a62b50b8e35b96644f4a82f1f1437e4

Automobilisten opgelet, de Rijksstraatweg is dit weekend dicht. Door werkzaamheden is het gedeelte tussen tankstation Haan Postiljon en de N217/N3 in beide richtingen afgesloten. Verkeer wordt omgeleid via de A16.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De afsluiting loopt van vrijdagavond 20:00 uur tot en met maandag 05:00 uur. Er wordt nieuw asfalt gestort voor de nieuwe afrit 20 's-Gravendeel en er worden bewegwijzeringsportalen geïnstalleerd. Het is de eerste van tien weekendafsluitingen tot en met september.

Na de werkzaamheden zal de verkeerssituatie elke keer compleet gewijzigd zijn. Vooral werknemers van bedrijventerrein Dordtse Kil 1, 2 en 3 gaan daar last van hebben in de ochtend- en avondspits.

Rijkswaterstaat adviseert hen om zich goed te laten informeren en de komende maanden zoveel mogelijk buiten de spits te reizen of op een ander manier dan de auto. Weggebruikers moeten goed opletten komende maanden bij de Rijksstraatweg en de op- en afritten van de A16 op de N3.

Rijkswaterstaat doet er samen met aannemer Boskalis en de gemeente Dordrecht alles aan om de hinder te beperken. In korte tijd wordt zoveel mogelijk werk tegelijkertijd uitgevoerd in de weekenden en de vakantieperiodes. Rijkswaterstaat: “We monitoren de drukte om waar nodig extra maatregelen te nemen. Dat neemt echter niet weg dat hinder onvermijdelijk is.”

Lees ook

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.