Dordrecht, Netherlands

Rijksstraatweg deels dicht dit weekend

Automobilisten opgelet, de Rijksstraatweg is dit weekend dicht. Door werkzaamheden is het gedeelte tussen tankstation Haan Postiljon en de N217/N3 in beide richtingen afgesloten. Verkeer wordt omgeleid via de A16.
Petra Scheurwater | 22 maart 2019 17:55 | Aangepast op 22 maart 2019 17:55
De afsluiting loopt van vrijdagavond 20:00 uur tot en met maandag 05:00 uur. Er wordt nieuw asfalt gestort voor de nieuwe afrit 20 's-Gravendeel en er worden bewegwijzeringsportalen geïnstalleerd. Het is de eerste van tien weekendafsluitingen tot en met september.

Na de werkzaamheden zal de verkeerssituatie elke keer compleet gewijzigd zijn. Vooral werknemers van bedrijventerrein Dordtse Kil 1, 2 en 3 gaan daar last van hebben in de ochtend- en avondspits.

Rijkswaterstaat adviseert hen om zich goed te laten informeren en de komende maanden zoveel mogelijk buiten de spits te reizen of op een ander manier dan de auto. Weggebruikers moeten goed opletten komende maanden bij de Rijksstraatweg en de op- en afritten van de A16 op de N3.

Rijkswaterstaat doet er samen met aannemer Boskalis en de gemeente Dordrecht alles aan om de hinder te beperken. In korte tijd wordt zoveel mogelijk werk tegelijkertijd uitgevoerd in de weekenden en de vakantieperiodes. Rijkswaterstaat: “We monitoren de drukte om waar nodig extra maatregelen te nemen. Dat neemt echter niet weg dat hinder onvermijdelijk is.”

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: benefietconcert Trinitatiskapel

Deze zondag is op TV Dordrecht het Trinitatiskapel benefietconcert van 5 juli te zien. Diverse music...

Geen mobieltjes in kleedkamers? Bij deze club weten ze niet beter

Wat is het effect van een verbod op mobieltjes in voetbalkleedkamers? Bij VV Papendrecht zullen ze e...

Wielrenners halen geld op en schenken kleding aan EHBO’ers

Het wielercomité in Papendrecht heeft dit jaar een grote stapel jassen en polo’s gedoneerd aan de lo...

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

De A16 van knooppunt Ridderkerk naar knooppunt Terbregseplein is vanaf vrijdagavond 20.00 uur dicht ...

Lotte van Drunen klaar voor thuiswedstrijd: ‘Er doen zeker namen mee, maar ik ben ook een naam’

“Ik wil laten zien wat ik kan”, vertelt Lotte van Drunen (18) uit Sliedrecht over de motorcross-manc...

Mobiel geweerd uit kleedkamer: deze voetbalclub doet het

Voetbalvereniging Papendrecht verbiedt het gebruik van mobiele telefoons in de kleedkamers. Volgens ...