gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksstraatweg deels dicht dit weekend

4a62b50b8e35b96644f4a82f1f1437e4

Automobilisten opgelet, de Rijksstraatweg is dit weekend dicht. Door werkzaamheden is het gedeelte tussen tankstation Haan Postiljon en de N217/N3 in beide richtingen afgesloten. Verkeer wordt omgeleid via de A16.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De afsluiting loopt van vrijdagavond 20:00 uur tot en met maandag 05:00 uur. Er wordt nieuw asfalt gestort voor de nieuwe afrit 20 's-Gravendeel en er worden bewegwijzeringsportalen geïnstalleerd. Het is de eerste van tien weekendafsluitingen tot en met september.

Na de werkzaamheden zal de verkeerssituatie elke keer compleet gewijzigd zijn. Vooral werknemers van bedrijventerrein Dordtse Kil 1, 2 en 3 gaan daar last van hebben in de ochtend- en avondspits.

Rijkswaterstaat adviseert hen om zich goed te laten informeren en de komende maanden zoveel mogelijk buiten de spits te reizen of op een ander manier dan de auto. Weggebruikers moeten goed opletten komende maanden bij de Rijksstraatweg en de op- en afritten van de A16 op de N3.

Rijkswaterstaat doet er samen met aannemer Boskalis en de gemeente Dordrecht alles aan om de hinder te beperken. In korte tijd wordt zoveel mogelijk werk tegelijkertijd uitgevoerd in de weekenden en de vakantieperiodes. Rijkswaterstaat: “We monitoren de drukte om waar nodig extra maatregelen te nemen. Dat neemt echter niet weg dat hinder onvermijdelijk is.”

Lees ook

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.