gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijksstraatweg deels dicht dit weekend

4a62b50b8e35b96644f4a82f1f1437e4

Automobilisten opgelet, de Rijksstraatweg is dit weekend dicht. Door werkzaamheden is het gedeelte tussen tankstation Haan Postiljon en de N217/N3 in beide richtingen afgesloten. Verkeer wordt omgeleid via de A16.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De afsluiting loopt van vrijdagavond 20:00 uur tot en met maandag 05:00 uur. Er wordt nieuw asfalt gestort voor de nieuwe afrit 20 's-Gravendeel en er worden bewegwijzeringsportalen geïnstalleerd. Het is de eerste van tien weekendafsluitingen tot en met september.

Na de werkzaamheden zal de verkeerssituatie elke keer compleet gewijzigd zijn. Vooral werknemers van bedrijventerrein Dordtse Kil 1, 2 en 3 gaan daar last van hebben in de ochtend- en avondspits.

Rijkswaterstaat adviseert hen om zich goed te laten informeren en de komende maanden zoveel mogelijk buiten de spits te reizen of op een ander manier dan de auto. Weggebruikers moeten goed opletten komende maanden bij de Rijksstraatweg en de op- en afritten van de A16 op de N3.

Rijkswaterstaat doet er samen met aannemer Boskalis en de gemeente Dordrecht alles aan om de hinder te beperken. In korte tijd wordt zoveel mogelijk werk tegelijkertijd uitgevoerd in de weekenden en de vakantieperiodes. Rijkswaterstaat: “We monitoren de drukte om waar nodig extra maatregelen te nemen. Dat neemt echter niet weg dat hinder onvermijdelijk is.”

Lees ook

yv202674yv202674A1D01324

FC Dordrecht slikt zes tegengoals in drukbezocht oefenduel met Feyenoord

Het was een commerciële superdag voor FC Dordrecht, maar sportief had de ploeg zaterdagmiddag weinig in te brengen tegen Feyenoord: 0-6. Vier van de zes treffers in het oefenduel vielen voor rust.

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

kraanwater Pexels

poepbacterie

Kookadvies drinkwater afgegeven na menselijke fout in laboratorium

Het kookadvies dat vorige maand leidde tot lege schappen in supermarkten in de Drechtsteden, is afgegeven na een menselijke fout in het laboratorium. Volgens waterbedrijf Evides is door een menselijke fout in het laboratorium een verkeerde meetwaarde doorgegeven. Uit een evaluatie blijkt dat het drinkwater gedurende de hele periode aan alle wettelijke normen heeft voldaan.

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

treinzwi

Komende dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers, opgelet. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden vanaf dinsdagochtend tot en met vrijdagavond geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam. Ook de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda is gestremd.

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.