gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijkswaterstaat heeft geleerd van fouten N3

d661f7026a7cbc2cae1c4b7d6236d591

De eerste fase van de werkzaamheden aan de N3 zitten er op. Sinds afgelopen weekend is er begonnen aan het tweede deel van de werkzaamheden. In totaal zijn er vier fases waarbij de randweg helemaal wordt vernieuwd. Rijkswaterstaat zegt te hebben geleerd van de fouten die ze de afgelopen maanden hebben gemaakt en doen er alles aan om die niet nog een keer te maken.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
De afgelopen tijd kwamen er veel klachten binnen over de tijdelijke en onveilige situatie op de N3. "De klachten gingen voornamelijk over de gele belijning die onduidelijk zou zijn. Door de nieuwe verlichting en een ander type verf waarmee de belijning aangelegd moet de weg nu duidelijker zijn." Rijkswaterstaat heeft voor de begeleiding van bestuurders ook extra borden en pijlen neerzet. Ze hopen hiermee dat er minder ongelukken zullen zijn.

Michael Blatter geeft vindt het belangrijk om aan te geven dat er maar één ongeluk van alle ongelukken die hier gebeurd zijn tijdens de werkzaamheden, daadwerkelijk te herleiden is naar de onduidelijkheid van de werkzaamheden. De andere ongelukken hadden een andere oorzaak; bijvoorbeeld een onwel wording achter het stuur.

Ondertussen is de tweede fase vanaf de afrit Sterrenburg tot aan de A16 in volle gang. Daar geldt nu een tijdelijke snelheid van 70 kilometer per uur. "De politie ook is begonnen met snelheidscontroles, dit zodat de weg veilig blijft. Er waren veel automobilisten die in de buurt van de werkzaamheden zich niet hielden aan de toegestane snelheid."

Als de tien kilometer lange randweg af is, eind 2021, blijft de snelheid van 80 en 100 kilometer per uur gelden.

Lees ook

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”