gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rijkswaterstaat heeft geleerd van fouten N3

d661f7026a7cbc2cae1c4b7d6236d591

De eerste fase van de werkzaamheden aan de N3 zitten er op. Sinds afgelopen weekend is er begonnen aan het tweede deel van de werkzaamheden. In totaal zijn er vier fases waarbij de randweg helemaal wordt vernieuwd. Rijkswaterstaat zegt te hebben geleerd van de fouten die ze de afgelopen maanden hebben gemaakt en doen er alles aan om die niet nog een keer te maken.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
De afgelopen tijd kwamen er veel klachten binnen over de tijdelijke en onveilige situatie op de N3. "De klachten gingen voornamelijk over de gele belijning die onduidelijk zou zijn. Door de nieuwe verlichting en een ander type verf waarmee de belijning aangelegd moet de weg nu duidelijker zijn." Rijkswaterstaat heeft voor de begeleiding van bestuurders ook extra borden en pijlen neerzet. Ze hopen hiermee dat er minder ongelukken zullen zijn.

Michael Blatter geeft vindt het belangrijk om aan te geven dat er maar één ongeluk van alle ongelukken die hier gebeurd zijn tijdens de werkzaamheden, daadwerkelijk te herleiden is naar de onduidelijkheid van de werkzaamheden. De andere ongelukken hadden een andere oorzaak; bijvoorbeeld een onwel wording achter het stuur.

Ondertussen is de tweede fase vanaf de afrit Sterrenburg tot aan de A16 in volle gang. Daar geldt nu een tijdelijke snelheid van 70 kilometer per uur. "De politie ook is begonnen met snelheidscontroles, dit zodat de weg veilig blijft. Er waren veel automobilisten die in de buurt van de werkzaamheden zich niet hielden aan de toegestane snelheid."

Als de tien kilometer lange randweg af is, eind 2021, blijft de snelheid van 80 en 100 kilometer per uur gelden.

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

retouchedrws

Klep Papendrechtsebrug wordt klaargemaakt voor de toekomst: 'Uitdagend werk'

Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.