Dordrecht, Netherlands

Rijnmond via Drechtstad FM

De regionale zender Radio Rijnmond is tijdelijk te beluisteren via de frequenties van Drechtstad FM. Rijnmond is zelf niet meer op autoradio's te ontvangen, vanwege een brand in de zendtoren in de Waalhaven. Drechtstad FM zendt uit op 95.7 mHz.
Peter Tromp | 30 maart 2016 14:01 | Aangepast op 30 maart 2016 14:01
Door de brand in de zendmast zijn verscheidene radiozenders niet of slecht te ontvangen. Dan gaat het onder meer om Radio Rijnmond en Radio West; de twee regionale zenders die bij een ramp onze regio moeten informeren. Ook de landelijke nieuwszender radio 1 en een aantal commerciële zenders zenden uit via de getroffen zendmast.

De brand brak begin van de middag uit. In de zendtoren was op dat moment iemand aanwezig die niet meer naar buiten kon.

Drechtstad FM is te ontvangen via 95.7 FM (ether), 105.9 FM (kabel), Kanaal 951 (KPN), kanaal 915 (Ziggo) en online en via onze app.

Lees ook

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...