Dordrecht, Netherlands

Rijtjeshuis flink beschadigd nadat tuinbrand overslaat naar binnen

De brandweer rukte massaal uit naar de woning AS Media
Een rijtjeshuis in Papendrecht is maandag flink beschadigd geraakt door brand. Het vuur ontstond volgens een brandweerwoordvoerder in een tuinset, waarna de brand via de schutting en overkapping naar binnen oversloeg.
Corrado Francke | 12 mei 2025 18:03 | Aangepast op 12 mei 2025 18:03
Het incident gebeurde iets na 16.00 uur aan de Beukmolen. Het vuur was, toen de brandweer eenmaal met twee bluswagens en een hoogwerker ter plekke was, snel onder controle. Op beelden is te zien dat het huis flinke schade heeft opgelopen.

De bewoners bleven ongedeerd. Zij waren tijdens de brand niet in huis. Nadat de woning is geventileerd, is stichting Salvage ter plekke gekomen voor de verdere afhandeling van de brand.

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: buitenkunstwerken en de Rode Lijn

Deze zaterdag brengt Studio De Witt een nieuwe spraakmakende uitzending vol historie, cultuur en pol...

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Een symbolische rode lijn trekt zondagmiddag door de Dordtse binnenstad. De demonstratie is een reac...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Op Pad Met Ad op TV: ondernemers-BBQ trekt ook ondernemende burgemeester aan

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad bezoekt presentator Ad van den Herik de jaarlijkse Dordt...

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...