Dordrecht, Netherlands

Rivas Zorggroep stopt met maaltijdservice

Rivas stopt per 1 januari met de maaltijdservice. Het levert de zorggroep onvoldoende op. Klanten gaan automatisch over naar een andere aanbieder;  Maaltijdenexpres.
Peter Tromp | 15 december 2017 13:22 | Aangepast op 15 december 2017 13:22
Rivas stopt per 1 januari met de maaltijdservice. Het levert de zorggroep onvoldoende op. Klanten gaan automatisch over naar een andere aanbieder;  Maaltijdenexpres.
De Zorggroep leverde jarenlang met verse ingrediënten bereide maaltijden aan, naar eigen zeggen, duizenden klanten. Die zijn inmiddels op de hoogte gebracht van de verandering. Er zou voor hen niet veel veranderen. De prijzen blijven hetzelfde en ook kortingspassen blijven geldig. Wel moet het eten via een andere website worden besteld.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...