Dordrecht, Netherlands

RIVM: 123 nieuwe doden, 137 opnames in ziekenhuis

Het geregistreerde dodental als gevolg van het coronavirus is gestegen met 123, meldt het RIVM donderdag. Ook zijn er 137 nieuwe coronapatiënten opgenomen in het ziekenhuis: meer dan gisteren, toen 124 nieuwe patiënten werden gemeld.
Corrado Francke | 23 april 2020 13:58 | Aangepast op 23 april 2020 13:58
Het aantal nieuwe sterfgevallen is lager dan woensdag, toen het RIVM nog sprak over 138 nieuwe coronadoden. Er zijn op dit moment zeker 4177 mensen in Nederland overleden aan het coronavirus. Het aantal ziekenhuisopnames steeg naar 10.158.

Het aantal nieuw gemelde besmettingen is 887. In totaal zijn er nu 35.729 besmettingsgevallen bekend. Doordat lang niet iedereen getest wordt, ligt het werkelijke aantal besmettingen en sterfgevallen hoger.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...