Dordrecht, Netherlands

RIVM: 123 nieuwe doden, 137 opnames in ziekenhuis

Het geregistreerde dodental als gevolg van het coronavirus is gestegen met 123, meldt het RIVM donderdag. Ook zijn er 137 nieuwe coronapatiënten opgenomen in het ziekenhuis: meer dan gisteren, toen 124 nieuwe patiënten werden gemeld.
Corrado Francke | 23 april 2020 13:58 | Aangepast op 23 april 2020 13:58
Het aantal nieuwe sterfgevallen is lager dan woensdag, toen het RIVM nog sprak over 138 nieuwe coronadoden. Er zijn op dit moment zeker 4177 mensen in Nederland overleden aan het coronavirus. Het aantal ziekenhuisopnames steeg naar 10.158.

Het aantal nieuw gemelde besmettingen is 887. In totaal zijn er nu 35.729 besmettingsgevallen bekend. Doordat lang niet iedereen getest wordt, ligt het werkelijke aantal besmettingen en sterfgevallen hoger.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...