Dordrecht, Netherlands

RIVM: 138 nieuwe doden, 124 opnames in ziekenhuis

Het geregistreerde dodental als gevolg van het coronavirus is gestegen met 138, dat meldt het RIVM woensdag. Er zijn op dit moment zeker 4054 mensen in Nederland overleden aan het coronavirus. Het aantal ziekenhuisopnames steeg met 124 naar 10.021.
Petra Scheurwater | 22 april 2020 14:09 | Aangepast op 22 april 2020 14:09
Het aantal nieuwe sterfgevallen is lager dan dinsdag, toen het RIVM nog sprak over 165 nieuwe coronadoden. Dat aantal is op dinsdag over het algemeen hoger door de administratieve verwerkingen uit het weekend. Het aantal nieuwe ziekenhuisopnames is woensdag wel iets hoger dan de 118 van dinsdag. 

Het aantal nieuw gemelde besmettingen is 708. In totaal zijn er nu 34.842 besmettingsgevallen bekend. Doordat lang niet iedereen getest wordt, ligt het werkelijke aantal besmettingen en sterfgevallen hoger.

Meest gelezen

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Alblasserdam bezorgd om probleemjeugd: ‘Verbinding verdient opnieuw aandacht’

Probleemjongeren in en om Alblasserdam houden de gemoederen flink bezig. Een bezorgd gemeentebestuur...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...

Willem en zijn vrouw slapen als Kreta begint te schudden: 'Als de donder in onze pyjama naar buiten'

Het is nog maar vroeg in de ochtend als Willem en zijn vrouw op bizarre wijze wakker worden. Er is e...

Op deze plek worden dieren een handje geholpen met veilig oversteken

Het is een bijzonder gezicht: langs het fietstunneltje aan het einde van de Dordwijklaan onder de N3...

Agent Guido spijkert mensen bij over cybergevaar: 'Niet alleen senioren vallen ervoor'

Met zijn politiebus is agent Guido in verschillende Dordtse wijken te vinden om op straat jongeren a...

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Een leerling van het Dordtse Insula College is dinsdag tijdens de les onwel geworden door het gebrui...