Dordrecht, Netherlands

RIVM: Dodental gestegen met 27, 13 nieuwe opnames

De afgelopen dag zijn er 27 mensen overleden aan het coronavirus, meldt het RIVM. Het dodental is daarmee minder sterk gestegen dan gisteren dan gisteren. Toen nam het aantal overledenen nog toe met 33.
Jordy Nijenhuis | 21 mei 2020 14:23 | Aangepast op 21 mei 2020 14:23
Het aantal coronapatiënten dat de afgelopen dag is opgenomen in het ziekenhuis kende een minder grote stijging dan de vorige dag. Gisteren nam het aantal opnames toe met 14. Vandaag kwamen er 13 patiënten bij.

Het aantal geregistreerde besmettingen in Nederland staat inmiddels op 44.700. Dat is een toename van 253 personen ten opzichte van woensdagmiddag en een hogere stijging dan een dag geleden.

"De cijfers passen bij het beeld dat de maatregelen werken", meldt het RIVM. "Omdat niet alle COVID-19 patiënten getest worden, zijn de werkelijke aantallen in Nederland hoger."

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...