Dordrecht, Netherlands

RIVM: landelijk 5 nieuwe sterfgevallen, 6 ziekenhuisopnames

Het aantal sterfgevallen door het coronavirus is sinds maandag met 5 gestegen. Het aantal mensen dat in het ziekenhuis is opgenomen (geweest) steeg met 6 naar 11.750, meldt het RIVM in de dagelijkse update. Ook zijn er 102 positief geteste personen bijgekomen.
Vivian Rutte | 2 juni 2020 14:27 | Aangepast op 2 juni 2020 14:27
In totaal zijn er nu 46.647 personen positief getest op het virus. Het werkelijke aantal besmettingen met het nieuwe coronavirus ligt hoger dan het aantal dat door het RIVM genoemd wordt, omdat niet iedereen met mogelijke besmetting getest wordt.


In Dordrecht zijn nu 451 mensen besmet, 84 mensen opgenomen en 46 mensen overleden, meldt de GGD Zuid-Holland Zuid in een update.

Meest gelezen

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Alblasserdam bezorgd om probleemjeugd: ‘Verbinding verdient opnieuw aandacht’

Probleemjongeren in en om Alblasserdam houden de gemoederen flink bezig. Een bezorgd gemeentebestuur...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...

Willem en zijn vrouw slapen als Kreta begint te schudden: 'Als de donder in onze pyjama naar buiten'

Het is nog maar vroeg in de ochtend als Willem en zijn vrouw op bizarre wijze wakker worden. Er is e...

Op deze plek worden dieren een handje geholpen met veilig oversteken

Het is een bijzonder gezicht: langs het fietstunneltje aan het einde van de Dordwijklaan onder de N3...

Agent Guido spijkert mensen bij over cybergevaar: 'Niet alleen senioren vallen ervoor'

Met zijn politiebus is agent Guido in verschillende Dordtse wijken te vinden om op straat jongeren a...

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Een leerling van het Dordtse Insula College is dinsdag tijdens de les onwel geworden door het gebrui...