Dordrecht, Netherlands

RIVM meldt 33 nieuwe coronadoden en 14 ziekenhuisopnames

Het aantal nieuw gemelde corona-besmettingsgevallen is met 14 toegenomen, meldt het RIVM in de update van woensdag. Dat is minder dan gisteren, toen er 34 nieuwe besmettingsgevallen werden gemeld.
Corrado Francke | 20 mei 2020 13:45 | Aangepast op 20 mei 2020 13:45
Het aantal coronadoden is gestegen met 33. Gisteren werden er nog 21 nieuwe doden gemeld: in totaal zijn er nu 5748 Nederlandse coronadoden.

Het aantal geregistreerde besmettingen in Nederland staat inmiddels op 44.447: een toename van 198 personen ten opzichte van dinsdagmiddag.

Drie nieuwe coronadoden in regio

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn er 116 sterfgevallen bekend bij de GGD. Dordrecht is met 32 sterfgevallen qua coronadoden nog altijd het hardst geraakt door het virus in de regio.

In totaal zijn er in de gemeente Dordt nu 386 mensen positief getest op het coronavirus en zijn 81 inwoners opgenomen (geweest) in het ziekenhuis.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Dordrecht int nu zelf afvalboetes en grijpt in één maand al 50 keer in

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascalle van Werkhoven | 17 jun 2025 10:00

Lees ook

Een kostenpost van zeven ton, deze club heeft nieuwe kleedkamers nodig

De vervanging van de sterk verouderde kleedkamers van voetbalvereniging Sliedrecht gaat naar schatti...

Zwembad en sterrenwacht niet wegbezuinigd: ‘De opluchting is heel groot’

Zwembad De Dubbel en Sterrenwacht Mercurius kunnen ‘gewoon’ doorgaan. Het bad en observatorium stond...

Succesvolle veiligheidscampagne: inwoners melden vaker verdachte zaken

De campagne 'Samen voor een veilige buurt' heeft in Molenlanden zichtbaar resultaat opgeleverd. Volg...

Gastgezinnen helpen straatkittens aan een baasje: ‘Een goede start’

Een moederpoes die onlangs op straat is bevallen van vijf kittens, wordt met haar kroost opgevangen ...

Snelle actie brengt nieuwe buurtAED in Hendrik-Ido-Ambacht tot stand

In slechts 70 minuten had de buurt het benodigde bedrag ingezameld en nu hangt er bij appartementenc...

Beter sociaal plan voor werknemers Fokker: 'Staking heeft effect gehad'

Het Papendrechtse GKN Fokker heeft met de vakbonden een overeenkomst bereikt over een beter sociaal ...