Dordrecht, Netherlands

RIVM: vijftien nieuwe coronadoden, zeven ziekenhuisopnames

Er zijn tot nu toe zeker 5871 mensen in Nederland overleden aan het coronavirus, zo meldt het RIVM in de update van woensdag. Het aantal sterfgevallen is sinds dinsdag met 15 gestegen. Het aantal mensen dat in het ziekenhuis is opgenomen (geweest) steeg met 7, naar 11.697.
Alka Goos | 27 mei 2020 14:52 | Aangepast op 27 mei 2020 14:52
Het woensdag nieuw gemelde aantal sterfgevallen is lager dan dinsdag, toen het RIVM sprak over 26 nieuwe coronadoden. Maandag waren dat er nog acht. De zeven nieuw gemelde ziekenhuisopnames van woensdag zijn ook iets lager dan de tien van gisteren, en de acht van maandag. In Dordrecht zijn nu 464 mensen besmet, 83 mensen opgenomen en 47 mensen overleden.

Het aantal geregistreerde besmettingen in Nederland staat inmiddels op 45.768: een toename van 190 personen ten opzichte van dinsdagmiddag. Dat is een iets hogere stijging dan een dag geleden.

"Omdat niet alle COVID-19 patiënten getest worden, zijn de werkelijke aantallen in Nederland hoger", meldt het RIVM.

Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

Kijktip: Het derde debat 'Dordrecht Kiest' op TV Dordrecht

Het derde lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht...

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...