gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Riwal vervangt diesel door duurzamere brandstof

bafbbdf231e930bd1b112724b0bc6efd

Alle dieselvoertuigen van Riwal Hoogwerkers draaien sinds 1 oktober op een duurzamere brandstof: Shell GFT Fuel. Die brandstof stoot minder fijnstof, zwavel, stikstofoxiden en zwarte rook uit en is daardoor beter voor de natuur.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Dat komt omdat de nieuwe brandstof van aardgas gemaakt wordt in plaats van aardolie. Ook is de brandstof geurlozer, stiller en beter biologisch afbreekbaar dan diesel. De dieselvoertuigen kunnen zonder aanpassingen op Shell GFT Fuel draaien.

Daarnaast biedt Riwal de nieuwe brandstof aan op locatie. Zo hebben huurders van Riwal-machines de mogelijkheid om werknemers te voorzien van verbeterde en schonere werkomstandigheden.

De overstap naar de nieuwe brandstof past in het beleid van Riwal om alle machines milieuvriendelijker te maken. Zo werd eerder dit jaar een 100 procent elektrische telescoophoogwerker gelanceerd en hebben ze meerdere elektrische en hybride aangedreven voertuigen.

"Ons uiteindelijke doel is om de 'groenste' verhuurvloot van Nederland aan onze klanten aan te bieden", ligt Johan van Klinken van Riwal Benelux toe.

Lees ook

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: Big Rivers, Dordrechts Museum en politieke chaos

De Dordtse binnenstad verandert volgende week in één groot muzikaal festijn tijdens Big Rivers. Presentator Ben Corino spreekt in Studio De Witt op Drechtstad FM zaterdagochtend dan ook uitgebreid met festivaldirecteur Liselotte Gatzen. Wat kunnen bezoekers dit jaar verwachten?

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”