gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Riwal vervangt diesel door duurzamere brandstof

bafbbdf231e930bd1b112724b0bc6efd

Alle dieselvoertuigen van Riwal Hoogwerkers draaien sinds 1 oktober op een duurzamere brandstof: Shell GFT Fuel. Die brandstof stoot minder fijnstof, zwavel, stikstofoxiden en zwarte rook uit en is daardoor beter voor de natuur.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Dat komt omdat de nieuwe brandstof van aardgas gemaakt wordt in plaats van aardolie. Ook is de brandstof geurlozer, stiller en beter biologisch afbreekbaar dan diesel. De dieselvoertuigen kunnen zonder aanpassingen op Shell GFT Fuel draaien.

Daarnaast biedt Riwal de nieuwe brandstof aan op locatie. Zo hebben huurders van Riwal-machines de mogelijkheid om werknemers te voorzien van verbeterde en schonere werkomstandigheden.

De overstap naar de nieuwe brandstof past in het beleid van Riwal om alle machines milieuvriendelijker te maken. Zo werd eerder dit jaar een 100 procent elektrische telescoophoogwerker gelanceerd en hebben ze meerdere elektrische en hybride aangedreven voertuigen.

"Ons uiteindelijke doel is om de 'groenste' verhuurvloot van Nederland aan onze klanten aan te bieden", ligt Johan van Klinken van Riwal Benelux toe.

Lees ook

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

2607235006

Scheur in installatie bij kunststofbedrijf, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij kunststofbedrijf Delrin, op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht, heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.