gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Robert Vreugdenhil Dordtenaar van het Jaar 2017

Robert Vreugdenhil van de Stichting Reanimatie Drechtsteden is woensdagavond gekozen tot Dordtenaar van het Jaar 2017.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Van de ruim 3500 mensen die hun stem uitbrachten, koos iets meer dan 18 procent voor Vreugdenhil. Met de punten van de jury daarbij opgeteld, eindigde hij op de eerste plaats. Ambulanceverpleegkundige Vreugdenhil zet zich al ruim 12 jaar in om meer mensen het reanimeren te leren en de laatste jaren is hij vooral bezig om in de hele stad AED's (Automatische Externe Defibrillator) geplaatst te krijgen. Nadat hij de prijs in ontvangst nam beloofde Vreugdenhil om ieder kwartaal zo'n AED in Dordrecht te gaan schenken. Op de tweede plaats eindigde Vera Andreas, de drijvende kracht achter de Dordtse Pasar Malam en als derde eindigde Mirjam Addiks van Dierenasiel Louterbloemen. &t=2s

Lees ook

foto pap.png

Inwoners in conflict met gemeente over achtertuinen: ‘Dit kost straks duizenden euro’s’

Bewoners van de Papendrechtse straat Kombuis liggen overhoop met de gemeente over de inrichting van hun achtertuinen. Volgens de gemeente staan onder meer vlonders en tuinhuizen te dicht op het talud langs het water. Bewoners zeggen juist dat die regels nooit duidelijk zijn gecommuniceerd en dat zij nu plotseling worden geconfronteerd met ingrijpende aanpassingen en mogelijk hoge kosten. Uit een bewonersbrief blijkt dat meerdere huishoudens in maart en april een waarschuwingsbrief van de gemeente hebben ontvangen.

Foto De brand van de eeuw.png

'Er was eens': de brand van de eeuw

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De eerste aflevering is vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht.

archiefnatuurbrandpexels.jpg

Nu ook in onze regio hoogste waarschuwingsniveau natuurbranden

In heel de regio geldt op dit moment het hoogste waarschuwingsniveau voor natuurbranden. Omdat het al langere tijd droog is, neemt het risico op een natuurbrand toe. In de regio zijn extra maatregelen genomen en voor iedereen geldt: wees extra alert.

politieaanhoudingbierenchips.png

Inbreker steelt geen geld, maar bier en chips

Een man heeft maandag ingebroken in een sportkantine in Dordrecht. De verdachte dacht dat daar wel wat losgeld te halen viel. Maar toen dit niet zo was, richtte hij zich op het bier en chips van de kantine. De politie heeft de verdachte ter plekke aangehouden.

Bushalte Papendrecht verplaatst

Deze bushalte wordt binnenkort verplaatst wegens 'ongewenste overstekers'

Bushalte De Lage Waard aan de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht wordt verplaatst. Ook wordt de busbaan verlengd. De gemeente wil daarmee de verkeersveiligheid verbeteren en het openbaar vervoer laten doorstromen. Dit, naar aanleiding van ongewenste OV-overstekers op de weg.

sliedrechtsportpimwaslander.jpeg

Sliedrecht Sport moet beslissend finaleduel winnen voor landskampioenschap

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hadden woensdagavond landskampioen kunnen worden, maar Apollo 8 heeft daar een stokje voor gestoken. De ploeg uit Borne won de wedstrijd van de Sliedrechters, waardoor er nu een vijfde en beslissend finaleduel gespeeld moet worden.