gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Robert Vreugdenhil Dordtenaar van het Jaar 2017

Robert Vreugdenhil van de Stichting Reanimatie Drechtsteden is woensdagavond gekozen tot Dordtenaar van het Jaar 2017.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Van de ruim 3500 mensen die hun stem uitbrachten, koos iets meer dan 18 procent voor Vreugdenhil. Met de punten van de jury daarbij opgeteld, eindigde hij op de eerste plaats. Ambulanceverpleegkundige Vreugdenhil zet zich al ruim 12 jaar in om meer mensen het reanimeren te leren en de laatste jaren is hij vooral bezig om in de hele stad AED's (Automatische Externe Defibrillator) geplaatst te krijgen. Nadat hij de prijs in ontvangst nam beloofde Vreugdenhil om ieder kwartaal zo'n AED in Dordrecht te gaan schenken. Op de tweede plaats eindigde Vera Andreas, de drijvende kracht achter de Dordtse Pasar Malam en als derde eindigde Mirjam Addiks van Dierenasiel Louterbloemen. &t=2s

Lees ook

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.