Dordrecht, Netherlands

Robin Polley naar FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft zich vlak na de start van de tweede seizoenshelft met een tweede huurling van ADO Den Haag versterkt: Robin Polley.
Petra Scheurwater | 14 januari 2020 16:08 | Aangepast op 14 januari 2020 16:08
Na keeper Mike Havekotte is Robin Polley daarmee de tweede speler van ADO Den Haag die op huurbasis naar de Krommedijk komt. De 21-jarige rechtsback - die de zoon is van voormalig Sparta- en Excelsior-speler Prince Polley - kwam dit seizoen bij ADO Den Haag niet verder dan één basisplaats en één invalbeurt.

In 2016-2017 kwam Polley één seizoen uit in de jeugd van Feyenoord voordat hij de overstap maakte naar ADO Den Haag. Daarvoor speelde de Ghanese jeugdinternational bij Spartaan'20 uit Rotterdam-Zuid.

El Bouchataoui

Onlangs nam FC Dordrecht nog afscheid van drie huurlingen die afkomstig waren van Feyenoord. Over de komst van nieuwe Feyenoord-huurlingen, bijvoorbeeld Achraf el Bouchataoui, kon technisch manager Harry van den Ham nog niks zeggen. 'We zijn wel in gesprek maar op dat front is nog niks definitief besloten.'

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...