Dordrecht, Netherlands

Robin Polley naar FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft zich vlak na de start van de tweede seizoenshelft met een tweede huurling van ADO Den Haag versterkt: Robin Polley.
Petra Scheurwater | 14 januari 2020 16:08 | Aangepast op 14 januari 2020 16:08
Na keeper Mike Havekotte is Robin Polley daarmee de tweede speler van ADO Den Haag die op huurbasis naar de Krommedijk komt. De 21-jarige rechtsback - die de zoon is van voormalig Sparta- en Excelsior-speler Prince Polley - kwam dit seizoen bij ADO Den Haag niet verder dan één basisplaats en één invalbeurt.

In 2016-2017 kwam Polley één seizoen uit in de jeugd van Feyenoord voordat hij de overstap maakte naar ADO Den Haag. Daarvoor speelde de Ghanese jeugdinternational bij Spartaan'20 uit Rotterdam-Zuid.

El Bouchataoui

Onlangs nam FC Dordrecht nog afscheid van drie huurlingen die afkomstig waren van Feyenoord. Over de komst van nieuwe Feyenoord-huurlingen, bijvoorbeeld Achraf el Bouchataoui, kon technisch manager Harry van den Ham nog niks zeggen. 'We zijn wel in gesprek maar op dat front is nog niks definitief besloten.'

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...