Dordrecht, Netherlands

Rock the garden een nieuw muziekevenement in Dordrecht.

De Dordtse horecaondernemeningen 't Dolhuis, Merz en Kothinsky organiseren samen met de Stichting Vrienden van het Big Rivers Festival een muziekevenement. Rock the Garden is de naam van het evenment dat plaats vindt op 14 juli, een dag voor de start van het driedaagse Big Rivers Festival in de Grote Kerkstuin
Peter Tromp | 1 april 2016 14:10 | Aangepast op 1 april 2016 14:10
Barry Hay, de leadzanger van The Golden Earring, treedt er met zijn eigen band Flying V Formation op. Waylon, bekend van oa als voormalig lid van de Common Linnets (Eurosong festival 2014)is de tweede grote naam deze avond . Het idee voor dit evenement is afkomstig van de horecaondernemers die dit initiatief financieel dragen.

In tegenstelling tot het Big Rivers festival is zijndeze optredens niet gratis. De toegangskaarten zijn te verkrijgen via de website van Big Rivers, www.bigrivers.nl, of aan de kassa.

Lees ook

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...