Dordrecht, Netherlands

Rock the garden een nieuw muziekevenement in Dordrecht.

De Dordtse horecaondernemeningen 't Dolhuis, Merz en Kothinsky organiseren samen met de Stichting Vrienden van het Big Rivers Festival een muziekevenement. Rock the Garden is de naam van het evenment dat plaats vindt op 14 juli, een dag voor de start van het driedaagse Big Rivers Festival in de Grote Kerkstuin
Peter Tromp | 1 april 2016 14:10 | Aangepast op 1 april 2016 14:10
Barry Hay, de leadzanger van The Golden Earring, treedt er met zijn eigen band Flying V Formation op. Waylon, bekend van oa als voormalig lid van de Common Linnets (Eurosong festival 2014)is de tweede grote naam deze avond . Het idee voor dit evenement is afkomstig van de horecaondernemers die dit initiatief financieel dragen.

In tegenstelling tot het Big Rivers festival is zijndeze optredens niet gratis. De toegangskaarten zijn te verkrijgen via de website van Big Rivers, www.bigrivers.nl, of aan de kassa.

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...