gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Roemerrun trekt door Dordrecht.

De Tweede Kamerfractie van de SP heeft Dordrecht aangedaan tijdens haar sponsorloop voor Serious Request.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In een grote estafetteloop gaan Tweede Kamerleden van de SP en leden van de kieslijst van Den Haag naar het Glazen Huis in Breda om geld in te zamelen. Een afstand van 90 kilometer.¨Ons streefbedrag was 2000 euro maar we staan nu boven de 5000¨ zegt SP-fractievoorzitter Emile Roemer.


Dit jaar is het doel om geld op te halen voor kinderen met longontsteking in arme landen. Door veel mensen worden er acties georganiseerd zoals het ophalen van statiegeldflessen. ¨We organiseren de loop al vanaf 2010 en we blijven ermee doorgaan¨ zegt Roemer.


Het laatste stuk van de route wordt gelopen door Roemer zelf, ook zal de SP-fractie na aankomst in Breda haar nagels lakken voor de nagellakactie van de 6-jarige Tijn. Deze actie heeft al meer dan een miljoen euro opgehaald voor Serious Request 2016.

Lees ook

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.