gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Roemerrun trekt door Dordrecht.

De Tweede Kamerfractie van de SP heeft Dordrecht aangedaan tijdens haar sponsorloop voor Serious Request.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In een grote estafetteloop gaan Tweede Kamerleden van de SP en leden van de kieslijst van Den Haag naar het Glazen Huis in Breda om geld in te zamelen. Een afstand van 90 kilometer.¨Ons streefbedrag was 2000 euro maar we staan nu boven de 5000¨ zegt SP-fractievoorzitter Emile Roemer.


Dit jaar is het doel om geld op te halen voor kinderen met longontsteking in arme landen. Door veel mensen worden er acties georganiseerd zoals het ophalen van statiegeldflessen. ¨We organiseren de loop al vanaf 2010 en we blijven ermee doorgaan¨ zegt Roemer.


Het laatste stuk van de route wordt gelopen door Roemer zelf, ook zal de SP-fractie na aankomst in Breda haar nagels lakken voor de nagellakactie van de 6-jarige Tijn. Deze actie heeft al meer dan een miljoen euro opgehaald voor Serious Request 2016.

Lees ook

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.