gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Roemerrun trekt door Dordrecht.

De Tweede Kamerfractie van de SP heeft Dordrecht aangedaan tijdens haar sponsorloop voor Serious Request.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In een grote estafetteloop gaan Tweede Kamerleden van de SP en leden van de kieslijst van Den Haag naar het Glazen Huis in Breda om geld in te zamelen. Een afstand van 90 kilometer.¨Ons streefbedrag was 2000 euro maar we staan nu boven de 5000¨ zegt SP-fractievoorzitter Emile Roemer.


Dit jaar is het doel om geld op te halen voor kinderen met longontsteking in arme landen. Door veel mensen worden er acties georganiseerd zoals het ophalen van statiegeldflessen. ¨We organiseren de loop al vanaf 2010 en we blijven ermee doorgaan¨ zegt Roemer.


Het laatste stuk van de route wordt gelopen door Roemer zelf, ook zal de SP-fractie na aankomst in Breda haar nagels lakken voor de nagellakactie van de 6-jarige Tijn. Deze actie heeft al meer dan een miljoen euro opgehaald voor Serious Request 2016.

Lees ook

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.