Dordrecht, Netherlands

Roep om vertrek Hans de Zeeuw wordt luider, FC Dordrecht gaat in gesprek met supporters

Supporters van FC Dordrecht zijn ontevreden met de huidige gang van zaken binnen de club. De supportersvereniging gaat daarom binnen nu en een week om de tafel met het clubbestuur. Voor Bart Bezemer is de maat echter vol: hij ziet algemeen directeur Hans de Zeeuw "liever vandaag dan morgen" vertrekken.
Corrado Francke | 29 april 2021 17:09 | Aangepast op 29 april 2021 17:09
"Hij kan netjes zijn kantoor op gaan ruimen en dan kunnen maandag nieuwe mensen aan de slag. Dit moet gewoon gebeuren, punt. Anders gaat de club echt naar de klote", vertelt een gefrustreerde Bezemer, die aangeeft "overal" ontevreden over te zijn. "Deze man heeft letterlijk niets goed gedaan, wat mij betreft."

Volgens De Zeeuw zelf is vertrekken echter geen optie. "Maar niemand zit nog op hem te wachten", reageert Bezemer. " Hij heeft nu de kans zijn spullen te pakken en op te stappen." Een interim-voorzitter moet er volgens hem voor gaan zorgen dat er "weer mooi Dordts beleid wordt gevoerd" bij de club.

Onderlinge meningsverschillen van supporters

Het is niet precies duidelijk hoeveel supporters het met Bezemer eens zijn omdat ook veel van hen onderling van mening verschillen. De supportersvereniging is namelijk ook ontevreden, maar gebruikt mildere bewoordingen dan Bezemer.


De supportersvereniging stelt namelijk geen duidelijke eis dat De Zeeuw vertrekt. "Vanwege de teleurstellende sportieve prestaties alsmede het gebrek aan communicatie en transparantie richting de supporters, heeft de supportersvereniging besloten om afstand te nemen van en het vertrouwen op te zeggen in de huidige beleidsvoering", valt te lezen in een statement.

Daarom steunt de supportersvereniging ludieke acties om hun onvrede te tonen. "Maar we keuren het gebruik van geweld af."

Gesprek

De club blijft er rustig onder en laat in een statement weten de teleurstelling van de supportersvereniging te begrijpen. Het is dus wachten op de uitkomst van het gesprek tussen de club, de RvC en een deel van de supporters.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...