Dordrecht, Netherlands

Roep om vertrek Hans de Zeeuw wordt luider, FC Dordrecht gaat in gesprek met supporters

Supporters van FC Dordrecht zijn ontevreden met de huidige gang van zaken binnen de club. De supportersvereniging gaat daarom binnen nu en een week om de tafel met het clubbestuur. Voor Bart Bezemer is de maat echter vol: hij ziet algemeen directeur Hans de Zeeuw "liever vandaag dan morgen" vertrekken.
Corrado Francke | 29 april 2021 17:09 | Aangepast op 29 april 2021 17:09
"Hij kan netjes zijn kantoor op gaan ruimen en dan kunnen maandag nieuwe mensen aan de slag. Dit moet gewoon gebeuren, punt. Anders gaat de club echt naar de klote", vertelt een gefrustreerde Bezemer, die aangeeft "overal" ontevreden over te zijn. "Deze man heeft letterlijk niets goed gedaan, wat mij betreft."

Volgens De Zeeuw zelf is vertrekken echter geen optie. "Maar niemand zit nog op hem te wachten", reageert Bezemer. " Hij heeft nu de kans zijn spullen te pakken en op te stappen." Een interim-voorzitter moet er volgens hem voor gaan zorgen dat er "weer mooi Dordts beleid wordt gevoerd" bij de club.

Onderlinge meningsverschillen van supporters

Het is niet precies duidelijk hoeveel supporters het met Bezemer eens zijn omdat ook veel van hen onderling van mening verschillen. De supportersvereniging is namelijk ook ontevreden, maar gebruikt mildere bewoordingen dan Bezemer.


De supportersvereniging stelt namelijk geen duidelijke eis dat De Zeeuw vertrekt. "Vanwege de teleurstellende sportieve prestaties alsmede het gebrek aan communicatie en transparantie richting de supporters, heeft de supportersvereniging besloten om afstand te nemen van en het vertrouwen op te zeggen in de huidige beleidsvoering", valt te lezen in een statement.

Daarom steunt de supportersvereniging ludieke acties om hun onvrede te tonen. "Maar we keuren het gebruik van geweld af."

Gesprek

De club blijft er rustig onder en laat in een statement weten de teleurstelling van de supportersvereniging te begrijpen. Het is dus wachten op de uitkomst van het gesprek tussen de club, de RvC en een deel van de supporters.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...