gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rolstoelvloot voor Asz

Het Vriendenfonds van het Albert Schweitzerziekenhuis heeft de locaties Dordwijk en Zwijndrecht 70 nieuwe, luxe rolstoelen cadeau gedaan.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Begeleiders van patiënten kunnen die voor een euro in de hal meenemen, zoals je dat met een winkelwagentje zou doen. De rolstoelen zijn een forse investering met een prijs van 1000 euro per stuk. Maar extern leasen, zoals tot nu toe het geval was, is ook een kostbare zaak. En die gaat van het reguliere ziekenhuisbudget af.

De publiciteit rond deze schenking wil het Vriendenfonds ook gebruiken voor eigen naamsbekendheid. Het fonds wil onderzoek en patiëntencomfort bevorderen, daar waar het ziekenhuis zelf daar geen geld voor heeft.

Het fonds wil nu ook bedrijven gaan benaderen om ‘Bedrijfsvriend’ te worden in ruil o.a. voor vermelding op een rolstoel.


Foto Maartje Brockbernd

Lees ook

IMG_7319.jpg

Wat heeft Ars in zijn mars bij FC Dordrecht? Buitenspelers en backs bovenaan wensenlijst

Sjoerd Ars is begonnen als technisch manager van FC Dordrecht. In een kennismaking blikt de 42-jarige Achterhoeker vooruit op de transferzomer, spreekt hij zijn doelstelling uit en maakt alvast bekend: aan de Krommedijk wordt komend seizoen ‘gewoon’ weer 4-3-3 gespeeld.

nieuwlekkerlandprotest.jpg

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.

sociale huur ridderkerk.png

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

foto artikel pilot game.jpg

Geen boek, maar een game op je leeslijst: bieb experimenteert op middelbare school

Een game uitspelen in plaats van het lezen van een boek voor je leeslijst. Mogelijk wordt dat de toekomst voor middelbare scholieren. Bibliotheek AanZet, die tientallen vestigingen in onze streek heeft, onderzoekt hoe games een serieuze rol kunnen spelen in het onderwijs. Bijvoorbeeld tijdens de Engelse les.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. ontkent verzamelen kinderporno en ontucht: ‘Ik ben geen pedofiel’

De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. ontkent kinderporno te hebben verzameld en ontucht te hebben gepleegd. Hij zei dat dinsdag tijdens een korte zitting op de rechtbank in Rotterdam.

drugspand.jpg

Burgemeester sluit en controleert woningen: meerdere misstanden gevonden

Een woning aan de Beltmolen in Papendrecht is door burgemeester Margreet van Driel gesloten na de vondst wapens, drugs en cash geld. Ook zijn er bij andere huizen in de gemeente misstanden geconstateerd..