Dordrecht, Netherlands

Rondrit met sportwagen

Zo'n 50 kinderen hebben zaterdag een rondrit gemaakt in een sportwagen. De kinderen zijn ziek en worden langdurig behandeld in het ziekenhuis.
Peter Tromp | 12 juni 2017 16:54 | Aangepast op 12 juni 2017 16:54
De vijfde editie van PK's for Kids bestond uit drie rondritten. Die in de ochtend ging door de stad. De twee in de middag op en neer naar 's Gravendeel.

Verzamelpunt was deze keer de parkeerplaats bij het Postiljon Hotel aan de Rijksstraatweg. De gebruikelijke parkeerplaats bij FC Dordrecht was namelijk in gebruik voor een andere activiteit.

Lees ook

Vogeltellers gezocht!

Deze winter is de Natuur- en Vogelwacht Biesbosch weer druk bezig met het inventariseren van vogels ...

Biodiversiteit in Biesbosch neemt toe

Het gaat goed met de biodiversiteit in de Biesbosch. Een paar weken geleden werd er een zeegactie ui...

FC Dordrecht werkt stap voor stap aan imago en communicatie, ‘maar dat kan allemaal beter’

FC Dordrecht presenteerde in het najaar van 2021 het vijfjarenplan ‘Energiek Dordt’. Elf maanden...

Wieken Molen Kyck over den Dyck in rouwstand; oud-molenvrijwilliger overleden

Verdrietig nieuws bij Molen Kyck over den Dyck in Dordrecht. Afgelopen weekend overleed oud-molenvri...

Waterbus nog steeds op zoek naar personeel: “Het zoeken van een schipper is als vissen in een hele kleine vijver”

De waterbus van Blue Amigo die tussen Rotterdam en Dordrecht vaart heeft een aangepaste dienstregeli...

Lucinda Brand breekt middenhandsbeentje en mist waarschijnlijk EK

Veldrijdster en wielrenster Lucinda Brand heeft zaterdag haar middenhandsbeentje gebroken. In Tsjech...