Dordrecht, Netherlands

Rondvraag Intercity's Dordrecht

De fracties in de Provinciale Staten van Zuid-Holland stellen vanmiddag vragen aan de Statencommissie Verkeer en mileu over de Intercity's van en naar Dordrecht.
Inge de Bruyn | 23 september 2015 11:01 | Aangepast op 23 september 2015 11:01
De Nederlandse Spoorwegen is van plan om de Intercity tussen Den Haag, Rotterdam en Eindhoven over de HSL-lijn te laten rijden. Dit zou betekenen dat de Intercity niet meer in Dordrecht stopt. Dordrecht wil dit plan tegengaan en het Intercitystation behouden.


De fracties willen onder andere weten of er onderzoek is gedaan naar de negatieve effecten en of er is nagedacht over een andere vervoerder om het gat op te vullen.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...