Dordrecht, Netherlands

Rookvrijgebied rond ziekenhuis 'gerespecteerd'

Volgens het Albert Schweitzer ziekenhuis wordt de nieuwe rookvrije situatie goed gerespecteerd. “Dat is al direct voelbaar in de leefbaarheid en het aanzien bij de ingang.” schrijft het ziekenhuis op Facebook.
Petra Scheurwater | 25 oktober 2018 17:27 | Aangepast op 25 oktober 2018 17:27
De mensen die nog niet door hadden dat het gebied rookvrij is, reageren volgens het ziekenhuis begripvol als ze door de rookpolitie rondom het ziekenhuis aangesproken worden.


Het ziekenhuis is zich er van bewust van dat er een discussie was en dat de maatregel bij sommige mensen zwaar valt, maar het ziekenhuis schrijft tevreden te zijn met het resultaat. Ze bedanken de mensen die niet meer roken in en rond het ziekenhuis.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...