Dordrecht, Netherlands

Roots Corner terecht dicht

De weigering om een nieuwe vergunning te verstrekken aan Roots Corner is terecht. Dat zegt de rechter.
Peter Tromp | 5 september 2016 16:18 | Aangepast op 5 september 2016 16:18
De coffeeshop aan de Spuiweg maakte bezwaar, maar er zouden voldoende redenen zij om aan te nemen dat er in de zaak strafbare feiten worden gepleegd.


Roots Corner is al enkele maanden dicht. Omwonenden hadden last van overlast. Volgens de gemeente is die overlast sinds de sluiting flink minder geworden.


Coffeeshops krijgen een vergunning voor twee jaar. Bij de aanvraag van een nieuwe vergunning vindt een toetsing plaats op criminele activiteiten.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...