Dordrecht, Netherlands

Roots to the Blues-festival 2018

Een klassieker in Dordrecht: ook dit jaar organiseert Joop Vastenhoud (op zondag 21 oktober) weer het Roots to the Blues-festival voor dierentehuis Louterbloemen.
Gert van der Steen | 15 oktober 2018 10:57 | Aangepast op 15 oktober 2018 10:57
Het festival speelt zich af op vier plaatsen. Natuurlijk is het Dolhuis daarbij, maar ook ‘buurman’ Cozmic doet mee. Verder zijn er optredens bij Merz en café Arina.

Er treden in totaal 14 groepen op in het programma dat om 13.15 uur begint bij het Dolhuis. 

Toegangsprijs is, zoals gewoonlijk, iets waar je dieren een plezier mee doet. Wat (speelgoed, eten) en hoeveel wordt aan de bezoeker zelf overgelaten.

Lees ook

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...