gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rotary brengt eenzame jongeren samen

3c9f291da79b5d6d7458876d5161ca6d

Jongeren zijn steeds vaker eenzaam. Volgens sommige onderzoeken voelt 1 op de 10 zich wel eens alleen. Reden voor Rotary Dordrecht om daar iets aan te doen. Ze organiseert een speciale borrel bij Brandstof in het Energiehuis.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"En daar zijn de jongeren van harte welkom. We noemen het Blue Sunday borrel", vertelt Jasmijn de Koning van Rotary Dordrecht. "Dat is een verwijzing naar de dag erna, die bekend staat als Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. "Als we nou de dag ervoor een acitivteit bedenken waardoor mensen wat lekkerder in hun vel zitten, waar ze een maatje leren kennen, dan gaan ze wat positiever en zelfverzekerder die Blue Monday in."

Een aantal leden van de Rotary zal aanwezig zijn om met de jongeren te praten. Het initiatief komt eigenlijk voort uit het project #maatje, dat op social media is gestart. "Op social media is het leven natuurlijk prachtig, maar het contrast met de realiteit is natuurlijk best wel groot. De laatste tijd zie je wel dat er meer mensen zich online uiten over hun depressieve gevoelens. Zo is er #maatje bedacht door een meisje." Een goede ontwikkeling volgens De Koning.

De Blue Sunday borrel wordt op zondag 19 janauri gehouden in het Energiehuis. Aanmelden is niet nodig.

Lees ook

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.