gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Rotonde geen oplossing voor Wilgenwende'

97eab822a6c5560e4aaac26f689dc29d.jpg

De gemeente wil een rotonde aanleggen bij de ontsluiting van de wijk Wilgenwende. De bewoners van de wijk vinden het geen goed idee, want ze denken dat het de situatie niet zal oplossen.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
De wijk heeft maart een ontsluitingsweg, maar die wordt gedeeld met de toerit naar de N3. Als op de randweg file staat, slipt de toegangsweg dicht en kunnen automobilisten de Wilgenwende niet in of uit. Dat vinden de bewoners niet alleen vervelend, maar ook gevaarlijk, want hulpdiensten kunnen er ook niet door.

Rob Martens, iniatiefnemer van een petitie om de situatie te verbeteren, zegt dat er veel betere oplossingen zijn dan deze rotonde. “De gemeente moet een overgang maken bij het spoor zodat de weg aansluit op de Laan van Europa en daarover onze wijk in- en uit kunnen rijden."

De gemeente heeft ook de aanleg van een tweede hoofdaansluiting bekeken, maar vindt dat geen goed idee. Dat zou vele miljoenen gaan kosten en grote impact op de omgeving betekenen. Onbegrijpelijk vindt Martens. "Hier (ter hoogte van het spoor en de Laan van Europa, red.) woont niemand."

Lees ook

wijngaardsesteeg.png

Huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten

De burgemeester van Molenlanden, Theo Segers, heeft een huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten. In het huis zijn goederen aangetroffen "die wijzen op voorbereidingshandelingen voor de productie en/of de handel in verdovende middelen", aldus de gemeente.

pexelsdrugscocaine.png

OM wil verdachte van handel 'stroom aan blokken cocaïne' negen jaar de cel in

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft negen jaar cel geëist tegen een 44-jarige man uit Papendrecht in een zaak rondom internationale drugstransporten. Het OM wil ook dat hij 174.845 euro aan criminele verdiensten terugbetaalt.

artikel Cor Hamels marathon.jpg

100 marathons in 25 jaar, Cor (60) rent ze allemaal uit: ‘Dit maakt mij echt trots’

Voor Cor Hamels uit Hendrik-Ido-Ambacht was de marathon in Rotterdam van afgelopen weekend extra speciaal. De 60-jarige Ambachter liep namelijk zijn honderdste marathon. Na drie uur, 23 minuten en 35 seconden kwam hij over de finish. “Het was echt geweldig!”

kinderopvangASMedia.jpg

Kind belandt in sloot in Ottoland

Een kind is maandagochtend in een sloot beland aan de A in Ottoland. Hulpdiensten werden even na 11.30 uur massaal opgeroepen.

politiesieraden.png

Sieraden gestolen: politie zoekt eigenaren

De politie is op zoek naar de eigenaren van diverse sieraden, die in de huizen van drie verdachten van babbeltrucs zijn aangetroffen. De mannen werden eerder aangehouden na de oplichting van een 82-jarige vrouw uit Papendrecht, maar de gevonden sieraden zijn niet van de Papendrechtse vrouw.

IMG_2282.jpg

Lotte van Drunen scoort zes WK-punten tussen de mannen

Lotte van Drunen mag zes WK-punten bijschrijven in de MX2-klasse. Tussen de mannen in Italië werd de Sliedrechtse in beide races achttiende. “Het was een zwaar, maar fantastisch weekend.”