gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rotte brug naast Sterrenburgse basisschool gestut

3673fea42a41afa9255bf121d805a8a3

Het bruggetje achter basisschool De Driehoek in Sterrenburg is al jaren rot, maar dat is binnenkort voorbij. Sinds woensdag wordt de brug gestut.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Op dit moment wordt er een poot van de brug verstevigd. Volgens werknemers is dit het enige dat echt aan versteviging toe is. De rest van de brug is volgens hen nog goed genoeg om een tijdje mee te gaan.

Omwonenden van de Tafelberg, Driehoek en Pijl liepen er al lang geleden tegenaan. Maar ondanks verschillende meldingen bij de wijklijn van de gemeente, duurde het lang voordat de gemeente in actie kwam.


De brug ligt tussen de drie straten en er wordt door jong en oud veel gebruik van gemaakt. Onder andere door basisschoolleerlingen van De Driehoek en De Sterrenkijker om te gaan sporten in de gymzaal of op het sportveld in de buurt.


“Je moet er gewoon niet aan denken dat het bruggetje het begeeft”, vertelt De Vos bezorgd. “Hij zal niet helemaal instorten, maar al zakt hij maar een beetje, je moet er gewoon niet aan denken dat er iets gebeurt.” &

Lees ook

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

pexels-hitechsas-5772732

Vier jaar cel voor asielzoeker (22) na dubbele poging verkrachting en geweld

De rechter heeft vier jaar cel opgelegd aan een asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die zich wilde vergrijpen aan twee vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde op 28 februari 2026 in de Agniesebuurt en in Schiebroek.

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.